Це Крафт - це соціально-відповідальне підприємство

Ми популяризуємо товари з натуральної сировини, екологічне виробництво і підприємницьку етику. Ми знаходимо для Вас найцікавіші товари з авторськими методиками, рецептами і технологіями, товари із локальної сировини, предмети мистецтва і ремісництва, котрі відроджують і модернізують культуру і історію України. 

Місією діяльності Це Крафт є підтримка мікро і малого підприємництва: крафтовиків, ремісників і митців, котрі працюють і творять в Україні. 

Соціальну відповідальність підприємства реалізовує благодійний фонд Це Крафт, метою діяльності якого є розвиток людського потенціалу у малих громадах в сфері креативних індустрій (крафтового виробництва, ремісництва і мистецтва), культурний і соціально-економічний розвиток, відродження і модернізація культурної спадщини України. В рамках соціальної відповідальності ми фінансуємо проекти локальних виробників через Фонд ЦЕ КРАФТ. Фонд реалізовує декілька програм підтримки, з котрими ви можете ознайомитися на сторінці Фонд.

Це Крафт - це платформа локальних крафтових товарів

Ми шануємо нашу національну ідентичність і тому запрошуємо до співпраці локальних виробників і ремісників - ознайомтеся з умовами співпраці на сторінці Продавцю.

Команда Це Крафт – це громадські діячі і підприємці. Познайомитись з нами ближче можете на сторінці Команда.