50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд 46 Parallel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія 46 Parallel Wine Group — українська сімейна компанія, що створена на початку 2020 року. Наша місія - стати візитною карткою України у світовому виноробстві. Вина компанії створені виключно з українського винограду, який народжується на 46-й паралелі півдня України. Ми прагнемо довести, що унікальний клімат та теруарні особливості 46-ї паралелі України дозволяють створювати вина найвищої якості. Не випадково на цій же 46-й паралелі також розташовані найкращі виноробні Бургундії та Бордо.
Найголовнішою цінністю компанії є люди. 46 Parallel Wine Group - об’єднала найкращих українських експертів не лише виноробної, але й суміжних галузей, аби створювати вина, якими варто пишатися. Розвиваючи власні  бренди, наша компанія підтримує та сприяє розвитку кожного зі своїх партнерів — від невеликих фермерських господарств, що плекають для 46 Parallel Wine Group найкращий виноград, до компаній, що забезпечують виробництво комплектуючими матеріалами та найсучаснішими інформаційними рішеннями. Загалом  до створення кожної пляшки вина, що випускає 46 Parallel Wine Group, залучені більше 15-ти українських компаній із різних сфер бізнесу. А тому наш успіх - є успіхом кожної з цих компаній, а також успіхом всієї України та предметом гордості української нації.
46 Parallel Wine Group запроваджує стійкий тренд на якісне українське вино, про що свідчить визнання світових експертів та розширення експортного потенціалу. На міжнародних ринках компанія представлена Торговою маркою 46 Parallel в якій об’єднані  преміальні авторські вина лінійок Grand Admiral та El Capitan. Обидві колекції випускаються обмеженими тиражами, кожна пляшка має персональний номер.
46 Parallel Wine Group зробили ставку на високу якість продукції та безкомпромісність у питаннях виробництва вина. Завдяки цьому за перші роки існування 46 Parallel Wine Group виборола понад 90 нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах, серед яких:
•    Золота та срібні медалі Mondial de Bruxelles;
•    Медалі американського конкурсу USA Wine Ratings;
•    Велика золота медаль Sélections Mondiales des Vins Canada;
•    Нагороди London Wine Competition;
•    Ukrainian Wine Ambassador.
Слоган компанії – “Proudly Ukrainian! Ми пишаємося якістю і походженням своїх вин і впевнені, що зможемо закохати увесь світ в українські вина!”
 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.