Це Крафт – це магазин, котрий збирає в одному місці і популяризує українських виробників і їх крафтові локальні товари. Якщо Ви створюєте смачну і корисну їжу та напої, автентичні сувеніри, аксесуари, продукти для здоров’я і краси, авторські предмети інтер’єру та меблі, ексклюзивні прикраси, тоді ми готові з Вами співпрацювати.

Умови співпраці з виробниками:

  1. Ми – поціновувачі справжього, натурального і корисного, цінуємо крафт і автентику. Ваші рецептури, технології і методи мають бути максимально екологічними.
  2. Ціни на Ваші товари на Це Крафт мають бути такими ж, як у Вас – ми не робимо націнок.
  3. Варіант А: Товари ми беремо під реалізацію.
  4. Варіант Б: Дропшипінг – ми рекламуємо товари і бренди, і коли є продажі, то передаємо Вам замовлення, а Ви відправляєте товар покупцю з власного виробництва.
  5. Відсоток котрий Це Крафт залишає на операційну і соціальну діяльність – від 20%.

Ми будемо раді бачити Ваші товари і продукти на платформі ЦЕ КРАФТ. Для того, аби ми з вами познайомилися ближче, просимо заповнити опитувальник за Формою (клікніть для переходу) – і ми вам зателефонуємо. Анкета має питання про вашу компанію, продукти та умови потенційної співпраці.
Ми дотримуємося Закону України щодо персональних данних і гарантуємо, що надана Вами інформація не відчужуватиметься і не надаватиметься третім сторонам.

Якщо бажаєте оговорити співробітництво:

Кулакова Вікторія
+38095-946-01-58
itscraftua@gmail.com

З питань партнерства і колаборації
Павло Ярмій
+38(050)318-16-81
e-mail: payrmiy@gmail.com