«Це Крафт» – магазин, який збирає на одній платформі українських виробників і популяризує їхні крафтові локальні товари. Якщо ви створюєте смачну та корисну їжу чи напої, автентичні сувеніри, аксесуари, продукти для здоров’я і краси, авторські предмети інтер’єру та меблі, ексклюзивні прикраси, ігри для дітей і дорослих, то ми готові з вами співпрацювати!

Завантажити умови співпраці у пдф (для друку)

Умови співпраці з виробниками:

  1. Екологічність і натуральність. Ми шануємо натуральні та корисні товари, поважаємо крафт і автентику. Ваші рецептури, технології та методи мають бути максимально екологічними.
  2. Упаковка. Ваші товари мають якісну упаковку за нормами: є описи складу, дата виробництва, умови і строки зберігання, вказана адреса виробничих потужностей (адреса виробництва).
  3. Єдині ціни на всіх платформах. Ціна товарів, представлених на майданчику «Це Крафт», не повинна відрізнятись від вартості продукції у вашому магазині – ми не робимо націнок.
  4. Варіанти співпраці:
  • При умові викупу або "під реалізацію". В цій моделі товари купуємо малим гуртом, зберігаємо на складі, продаємо в наших магазинах, додатково просуваємо через соцмережі. Тільки ці товари попадають в подарункові набори
  • На умовах дропшипінгу. Товари продаються на сайті, ми утримуємо комісію, ви відправляєте - ми перераховуємо вам % ціни. В цій категорії можуть бути як харчові, так і не харчові товари. 

6. Комісійні (дисконт) «Це Крафт» на операційну та соціальну діяльність оговорюється індивідуально - Виробники дуже різні, в когось вже родроблені дисконтні ціни - ми пристаємо на них. Є виробники які ніколи ще не співпрацювали з торговими платформами, тоді ми пояснюємо технологію і домовляємося про зручний обом сторонам дисконт. Єдина постійна умова - єдині ціни на всіх платформах, адже ми рекламуємо товари і бренди Виробника.

7. РЕКЛАМНІ БОНУСИ.

Ми надамо спеціальні умови просування вашого бренду поверх тієї реклами, яка вже є на нашому сайті.  Для додаткового просування ми укладаємо з вами договір на спеціальних умовах маркетингу: це торгова і пошукова реклама налаштована виключно на ваші товари нашими спеціалістами Google Ads та Meta. В цьому варіанті співпраці ми виступаємо не просто торговим майданчиком, а вашими маркетологами.

Будемо раді бачити Ваш бренд  на платформі «Це Крафт». Щоб познайомитися з вами ближче, будь ласка, дайте відповіді на декілька запитань у цій анкеті – і ми вам зателефонуємо. Опитування містить запитання про вашу компанію, продукти та умови потенційної співпраці.

Обговорити співпрацю:

Вікторія Кулакова

+38095-946-01-58

itscraftua@gmail.com