«Це Крафт» – соціальне підприємство

Ми знаходимо для вас цікаві товари, створені за авторськими методиками, рецептами та технологіями, продукти з локальної сировини, предмети мистецтва та ремісництва, які відроджують і модернізують культурно-історичну спадщину України.

Наша місія – підтримка мікро і малого підприємництва, які працюють і творять в Україні.

Соціальну відповідальність компанії реалізує благодійний фонд «Це Крафт», який створений для розвитку людського потенціалу у сфері креативних індустрій. У зв'язку з цим 50% нашого прибутку ми передаємо благодійному фонду «Це Крафт» для програм, які підтримують українських виробників, художників та письменників. З програмами підтримки можна ознайомитися на сторінці Фонду.

Ми цінуємо культурне різноманіття й українські традиції, екологічне споживання, підприємницьку етику та креативність. 

Запрошуємо до співпраці локальних виробників і ремісників. Долучайтеся до нашої ініціативи! Ознайомитися з умовами співпраці можна на сторінці Продавцю.

У команді «Це Крафт» – громадські діячі та підприємці. Познайомитись із нами ближче можна на сторінці Команда.

Що спричинило створення магазину крафтової продукції?

Крафтова продукція українських виробників — це якісні та колоритні товари вітчизняного виробництва, здатні задовольнити внутрішній ринок, внести до нього елемент краси та гармонії. Крім того, випуск української продукції сприяє економічному розвитку нашої країни, розвитку малого та середнього бізнесу, приватних підприємців. У нашій країні є ресурси для того, щоби ми самостійно виробляли аналогічну продукцію високої якості з вітчизняної сировини.

Україна — незалежна та вільна країна, яка співпрацює в економічному плані з багатьма державами, тож в українських магазинах можна побачити товари виробників різних країн. Але купуючи імпортні товари українці підтримують економіку інших країн, коли насправді наші виробники не менш талановиті і спроможні виготовити класний якісний продукт. Ці чинники і лягли в основу проекту — ми підтримуємо розвиток локальних виробників і майстрів.

Небагато історії: організація інтернет-магазину «Це Крафт»

У березні 2020 р. було створено суспільно-соціальний бізнес-проект «Це Крафт», що включає магазин крафтової продукції та благодійний фонд. Ініціаторами його створення на Херсонщині стали три ентузіасти — Павло Ярмій, Олексій Чірков та Вікторія Кулакова, які вирішили підтримати ремісників та крафтовиків України в той період, коли і нашу країну торкнулася епідемія COVID-19.

Ми відкрилися 12 травня 2020 р. і працювали в Новій Каховці до початку військових дій. У травні 2022 р. вимушено переїхали з окупованої території до Черкаської області (м. Умань), втративши при цьому до 70% своїх постачальників. Ми змогли побудувати нові зв'язки з постачальниками, наповнити категорії товарів.

Трохи статистики

  1. Динаміка кільвості виробників на сайті:

на кінець 2023 р. — 138 брендів;

на кінець 2022 р. — 74 брендів;

на травень 2022 р. —15 брендів (релокація з Нової Каховки через окупацію, відновлення в Умані);

на кінець 2021 р. — 51 брендів.

2. На січень 2024 р. в асортименті нашого магазину налічується 3302 різних товарів, їх кількість та асортимент постійно зростає за рахунок додавання нових брендів.

3. В Україні один центральнй склад в Умані та 2 регіональні в Івано-Франківську та Ужгороді, які збирають у себе крафт своєї області.

Ми чекаємо на вас, талановиті підприємці та виробники крафтової продукції! Разом ми зробимо все, щоб ваш бренд став відомим, а товари вашого виробництва були доступні для більшої кількості покупців!