«Це Крафт» – соціальне підприємство

Ми популяризуємо товари з натуральної сировини, екологічне виробництво та підприємницьку етику. Ми знаходимо для вас цікаві товари, створені за авторськими методиками, рецептами та технологіями, продукти з локальної сировини, предмети мистецтва та ремісництва, які відроджують і модернізують культурно-історичну спадщину України.

Наша місія – підтримка мікро і малого підприємництва: крафтовиків, ремісників і митців, які працюють і творять в Україні.

Соціальну відповідальність компанії реалізує благодійний фонд «Це Крафт». Він створений для розвитку людського потенціалу у сфері креативних індустрій (крафтового виробництва, ремісництва та мистецтва), культурного та соціально-економічного розвитку, відродження та модернізації культурної спадщини України. Через фонд «Це Крафт» ми фінансуємо проєкти локальних виробників. Фонд реалізує декілька програм підтримки, з якими можна ознайомитися на сторінці Фонду.

Ми цінуємо культурне різноманіття й українські традиції, екологічне споживання, підприємницьку етику та креативність. 

Запрошуємо до співпраці локальних виробників і ремісників. Долучайтеся до нашої ініціативи! Ознайомитися з умовами співпраці можна на сторінці Продавцю.

У команді «Це Крафт» – громадські діячі та підприємці. Познайомитись із нами ближче можна на сторінці Команда.

«Це Крафт» – платформа локальних крафтових товарів

Крафт у нашій країні стає потужною платформою, що поєднує виробників унікальної та якісної продукції від найкращих майстрів в Україні. Вибрати крафтові товари та продукти харчування — сир, вино, солодощі, м'ясо, ковбаси, приготовані з натуральної сировини за унікальними (старинними) рецептами та методиками. Унікальні технології виробництва крафтової продукції малими партіями гарантують їхню високу якість.

До вашої уваги також пропонуються унікальні за формою та дизайном сувеніри, виконані з натуральних матеріалів, предмети інтер'єру та косметику, товари для підтримки та покращення здоров'я. Також ви можете придбати у нас стильні аксесуари, подарунки для близьких та дорогих людей, бізнес-партнерів. Всю цю екологічно чисту продукцію ви можете придбати на нашому магазині «Це Крафт».

Про компанію Це Крафт

Що спричинило створення магазину крафтової продукції?

Крафтова продукція українських виробників — це якісні та колоритні товари вітчизняного виробництва, здатні задовольнити внутрішній ринок, внести до нього елемент краси та гармонії. Крім того, випуск української продукції сприяє економічному розвитку нашої країни, розвитку малого та середнього бізнесу, приватних підприємців. У нашій країні є ресурси для того, щоби ми самостійно виробляли аналогічну продукцію високої якості з вітчизняної сировини.

Україна — незалежна та вільна країна, яка співпрацює в економічному плані з багатьма державами, тож в українських магазинах можна побачити товари виробників різних країн. Але купуючи імпортні товари українці підтримують економіку інших країн, коли насправді наші виробники не менш талановиті і спроможні виготовити класний якісний продукт. Ці чинники і лягли в основу проекту — ми підтримуємо розвиток крафтового виробництва, локальних виробників і майстрів.

Для реалізації цього проекту ми вибрали пріоритетні напрямки:

 1. Це готові до споживання продукти з тривалим терміном зберігання, такі як витримані сири, в'ялене м'ясо, конфітури та соуси. При цьому ми стежимо за складом продуктів, не допускаємо використання нашими постачальниками не натуральних інгредієнтів та підсилювачів смаку.
 2. За цим напрямком ми працюємо одночасно з ремісниками та митцями, які створюють унікальні сувеніри та предмети для дому — це вироби з дерева, кераміки, вовни та скла. Тут ми пропонуємо широкий вибір товарів, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.
 3. Ми прагнемо надати нашим покупцям оригінальні, унікальні та корисні крафтові продукти. Це товари зі сфери краси та здоров'я, вони обов'язково мають бути натуральними та незвичайними.

Ще однією метою нашого проекту є розвиток потенціалу крафтових виробників, розвиток креативних ідей та мистецтва, спрямованих на відродження культурної спадщини України та її модернізацію. У зв'язку з цим 50% нашого прибутку ми передаємо благодійному фонду «Це Крафт» для програм, які підтримують українських виробників, художників та письменників.

Небагато історії: організація інтернет-магазину «Це Крафт»

У березні 2020 р. було створено суспільно-соціальний бізнес-проект «Це Крафт», що включає магазин крафтової продукції та благодійний фонд. Ініціаторами його створення на Херсонщині стали два ентузіасти — Павло Ярмій та Вікторія Кулакова, які вирішили підтримати ремісників та крафтовиків України в той період, коли і нашу країну торкнулася епідемія COVID-19.

Ми відкрилися 12 травня 2020 р. і працювали в Новій Каховці до початку військових дій. У травні 2022 р. вимушено переїхали з окупованої території до Черкаської області (м. Умань), втративши при цьому до 85% своїх постачальників. Оскільки категорія товарів, які ми пропонуємо покупцям, завжди затребувані, ми змогли побудувати нові зв'язки з постачальниками, наповнити категорії товарів, які мають великий попит.

Трохи статистики

 1. У листопаді 2021 р. до нашого проекту приєдналися виробники (51 підприємець) з усієї України, які пропонували в сукупності близько 700 різних товарів. Новорічні корпоративні замовлення давали до 50% чистий прибуток.
 2. На початок 2023 р. з нами співпрацювали:
 3. На момент 17 квітня 2023 р. в асортименті нашого магазину налічується вже 1929 різних товарів, їх кількість та асортимент постійно зростає за рахунок додавання нових брендів.
 4. Без будь-якої розкрутки ми стали популярними і за межами нашої країни. Сьогодні ми відправляємо крафтову продукцію приватним покупцям до зарубіжних країн.

Про компанію Це Крафт. Інтернет-магазин крафтових товарів

Наш бізнес зріс, побільшало співробітників, у наших планах на майбутнє є впровадження власного виробництва у співпраці з майстрами-керамістами, ювелірами та майстрами. Половина прибутку і надалі йтиме на підтримку культурно-освітніх проектів та українських крафтовиків. Для цього ми маємо власний фонд, ознайомитися з роботою якого можна на сайті інтернет-магазину «Це Крафт».

Клієнтами інтернет-магазину «Це Крафт» сьогодні є, з одного боку, постачальники, з іншого — покупці крафтової продукції. Ми працюємо, намагаючись створити максимально комфортні умови для обох сторін:

 • розвиваємо вітчизняну індустрію крафтової продукції;
 • підтримуємо талановитих майстрів та ремісників;
 • сприяємо задоволенню купівельного попиту на якісну та корисну продукцію;
 • беремо участь у підтримці економіки нашої країни.

З відгуками про нашу роботу та оцінкою нашої діяльності також можна ознайомитись на сайті нашого магазину.

Ми чекаємо на вас, талановиті підприємці та виробники крафтової продукції! Разом ми зробимо все, щоб ваш бренд став відомим, а товари вашого виробництва були доступні для більшої кількості покупців!