50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Спільнота Творців

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спільнота Творців - це образна назва співпраці майстрів з різних регіонів, де співзасновниця Це Крафт Вікторія Кулакова разом з різними виробниками досліджує історію і легенди народів України, розробляють образи основані на культурі й традиціях різних епох і майстри виготовляють прототипи виробів. Вироби продаються під спільним брендом і торговою маркою Кентавріда. Крім виробів ТМ Кентавріда ми також видаємо книжки за програмою Кентавріда від благодійного фонду Це Крафт, де письменники вам розкажуть про наші корні у художній формі.

Якщо Вам сподобаються товари ТМ Кентавріда, то ви отримаєте не тільки вазу чи сережки, ви отримаєте канал до історій і легенд про прапраукраїців, які жили тут, на нашій з вами землі й котрі заклали основи нашого з вами світогляду.

Це не казка, адже достатньо заглибитися у побут і вірування Трипілля, то ви відразу зрозумієте, наскільки ідентичність українця та українки є близькими з трипільцями. Ми в більшості своїй віруємо у вищі сили та цілющість Природи, ми хлібороби і збирачі, нам краще домовитись з кимось чим розпочати війну, і вбиваємо когось тільки тоді, коли порушують наші кордони, в більшості українці екологічні навколишнього середовища, часто заглядають у небо і замислюються про закони Всесвіту. Ми любимо красиві речі, виробляємо своїми руками красу для затишку в домі. Ми шануємо добрих господарів, коли дім - повна чаша, шануємо рід і родинні зв’язки, слухаємо не тільки що скаже тато, але і що скаже мати. Це і набагато більше ви будете дізнаватися зі статей і виробів ТМ Кентавріда.

Купуючи вироби від Спільноти Творців ви підтримуєте виробників по всій Україні та культурні та дослідницькі проєкти! До кожного товару ви знайдете листівку про колекції та вироби майстрів, де за qr-кодом ви знайдете інформацію про інші колекції й виробників, а також посилання на статті про нашу історію.

До прикладу, ви знали, що саме в Україні були перші праміста: коли в Європі і Месопотамії ще не було згуртованих поселень з чітким адміністративним укладом, то в нас вже були храми на 1200 квадратних метрів! Про це і інше слідкуйте в Спільноті Творців та у виробах ТМ Кентавріда.   
 

Вгору