ЦЕ КРАФТ – це соціальне підприємство, місія котрого  – розвиток людського потенціалу в малих громадах у сфері креативних індустрій (крафтового виробництва, ремісництва, мистецтва), культурний та економічний розвиток, відродження і модернізація культурної спадщини України. Ми надаємо консультації і фінансову підтримку стартапам та підприємцям. Бюджет програм Фонду зростає кожен рік, через поворотні внески від переможців минулих років і за рахунок нашого соціального внеску - 50% прибутку магазину "Це Крафт" акумулюється у БО "Благодійний Фонд "ЦЕ КРАФТ”.  

Бюджет благодійного фонду розподіляються на декілька Програм:

  • Револьверний Фонд Це Крафт - поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на масштабування діяльності.
  • Постійний Конкурс Творців - гранти на послуги виготовлення творчих виробів (прототипів товарів) або їх частин.
  • Кентавріда - грантовий конкурс на видання дитячих книжок на основі історій і легенд українського Півдня (діє від 2022 року). Програма фінансується благодійними внесками засновників фонду.
  • Регіональна програма підтримки крафтових виробників і ремісників - поворотна безвідсоткова фінансова допомога (на револьверній основі) жителям Херсонської області, які бажають відкрити власну справу, ремісникам, стартапам на стадії розвитку. Програма фінансується платформою Це Крафт спільно з соціальними інвесторами і благодійниками. 

Підтримати Це Крафт

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність благодійного Фонду Це Крафт або якусь окрему Програму, ми будемо вдячні вам за благодійні внески на рахунок за наступними реквізитами:

Для платежів у гривні (UAN)

Отримувач: БО БФ ЦЕ КРАФТ
Код отримувача: 44387657
Рахунок отримувача: UA293052990000026000001101699
Назва банку: АТ КБ "ПриватБанк"
Призначення платежу: благодійний внесок

Контакти директора БО БФ "Це Крафт":

Кулакова Вікторія Вікторівна
тел.: +38095-946-01-58
e-mail: kentavrida@gmail.com