Ми створюємо велику мережу партнерів для досягнення більшого охоплення і підтримки соціально-економічного розвитку малих громад України, мікровиробників й ремісників та побудови нової візії української нації на основі національної ідентичності, історії, культури та традицій. Це довгостроковий проєкт, який буде реалізовано спільно з регіональними неурядовими організаціями на основі спільного бачення та цінностей.

Підґрунтя та цілі:

  1. Через широкомасштабну навалу русизму в Україну мільйони громадян втратили роботу та доходи для нормального життя. Багато громад втратили більшість податків і надходжень до бюджету. Українському народу потрібні прості рішення, щоб мати можливість вижити. Маючи досвід як місцевого економічного розвитку громад, так і стимулювання продажу товарів ремісників, ми пропонуємо стимулювати продажі товарів та послуг ремісників, щоб підтримати виживання громадян громади.
  2. Війни, розпад націй і культур відбувається тоді, коли суспільство втрачає своє коріння, забуває духовні цінності та не бачить потреби відстоювати принципи та не розуміє куди йде розвиток народу (спільноти). Ми пропонуємо через даний проєкт актуалізувати культурні цінності і традиції українського народу не тільки на тренді українського в світі, а для нас, як нації, аби мати в середині себе і зрощувати у поколіннях істинні цінності та культуру України, знання історії, легенд, звичаїв у побуті та світогляді. Все це можна імплементувати не тільки у культурні заходи, але і в товари та послуги. Цим буде жити Україна найближчі 30-50 років – відбудовою цілісної нації. Цей проєкт допоможе ВПО, жителям громад відшукати власний шлях творчий або підприємницький, а ми в цьому будемо допомагати.

Чому це вдасться?

Це потрібно не тільки українцям, але і кожен в світі, хто слідкує за україно-російськими війнами, шукає відповіді, в чому сила українського народу і матиме бажання приїхати і скуштувати, почути, доторкнутися до народу, який переміг країну-диктатора, країну-терориста. Ми маємо збудувати нову візію України і бути готовими.

 

Заходи виконані у 2023 році:

  • Залучили і партнерства понад 300 громад по спільній розбудові мікровиробництва та ремісництва, вивченню і популяризації культури і традицій. Показник досягнуто через пряму співпрацю або Агенції регіонального розвитку при обласних військових адміністраціях.
  • Провели тренінги з місцевого економічного розвитку для представників громад у трьох областях.
  • Провели тренінги для виробників у трьох областях.
  • Створили 3 регіональні хаби спільно з регіональними партнерами.
  • Посилили просування виробників через канали Це Крафт і АРР ТОТГ.
  • Постійно надаємо консультації із залучення грантів під розвиток або старт підприємства.
  • Збільшили кількість виробників на сайті більше ніж на 100%.
  • Взяли участь та представили товари мінімум 20 виробників у 3 ярмарках, де в одному стали співорганізаторами. 

 

Підприємцям: реєструйтеся у Каталозі крафтовиків України.

Підприємці та самозайняті особи (майстри, ремісники) отримують можливість:

  • Бути представленим на платформі «Це Крафт» і отримати просування бренду та додаткові продажі товарів.
  • Представлення на виставках, ярмарках, форумах.
  • Консультації із залучення інвестицій під виробництво (безплатно).
  • Розробка логотипа та макету етикетки (послуга за зниженою ціною від ринкової).

Додатково від партнерів - кластерів «ДНІСТЕР 1362» та UKRAINIAN FOOD ASSOCIATION:

  • Послуги з фотографування товарів (професійне предметне фотографування).
  • Підтримка у формування спільних товарних партій на експорт.


Регіональним представникам, експертам, бізнесу. Готові бути партнером у вашій області - заповніть форму.

Запрошуємо стати регіональним партнером і посилити економіку й згуртованість вашого регіону через спільну довгострокову співпрацю.

Це Крафт по моделі франшизи вже відкрив два регіональні логістичні хаби в Івано-Франківській та Закарпатській області.  Ми готові відкрити разом з вами регіональний хаб - склад у вашій області: ви отримаєте додаткову нішу для діяльності й заробітку та допоможете десяткам мікропідприємців вирости до стабільного бізнесу.  
Якщо ви зацікавлені у створенні Хабу - складу у вашій області - заповніть анкету або телефонуйте за номером +38 (050) 318-16-81 або +38 (095) 946-01-58. 

У 2023 році Програма виконується у співпраці з ГО "Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад" за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.