50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Виробники за регіонами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виробники регіонів України пропонують оригінальну продукцію

До переваг виробництва продукції по регіонах можна віднести низку позитивних факторів:

 • доступ до місцевих ресурсів;
 • зменшення витрат на доставку;
 • скорочення часу на доставку товарів споживачеві та ін.

Крім того, виробництво товарів по регіонах в Україні сприяє створенню місцевих робочих місць та підвищенню економічного розвитку у регіоні.

Від особливостей конкретного регіону залежить виробництво того чи іншого товару/продукції. Наприклад, в одному регіоні можливо доступ до унікальних місцевих ресурсів або технологій виробництва, в іншому регіоні вони будуть недоступні. Однак одночасно можливі проблеми з поставками матеріалів і компонентів через віддаленість від основних центрів виробництва, а також складнощі з пошуком у віддалених регіонах кваліфікованої робочої сили.

Інтернет-магазин «Це Крафт» пропонує купити товари, виготовлені в різних регіонах нашої країни. Вони відрізняються за специфікою та призначенням, за зовнішнім виглядом та оздобленням, єдине, що їх поєднує — це висока якість виготовлення та доступна вартість. Ціна на товари від виробників по регіонах цілком доступна будь-якому нашому покупцю.

Асортимент товарів в інтернет-магазині «Це Крафт»

Якщо говорити про товари, представлені у нашому магазині «Це Крафт», то вони виготовлені виробниками по регіонах.

Північ України

Продукція виробників північного регіону:

 1. Ароматне та смачне вино (в асортименті).
 2. Вироби з шоколаду (білий, молочний, чорний), виконані в різній формі, що відрізняються оригінальним дизайном. Шоколадні вироби включають корисні та смачні добавки (горіхи, курага, родзинки, кокос тощо), вони оформлені в красиві і яскраві упаковки.
 3. Вироби, виготовлені з дерева:
 • незвичайні лежанки та будиночки для котів;
 • виконані в оригінальному дизайні дерев'яні світильники, призначені для вітальні, дитячої/дорослої спальні, бібліотеки, робочого кабінету;
 • ключниці з дерева та ін.
 1. Оригінальні та забавні листівки на всі урочистості.
 2. Шпильки та гумки для волосся та багато іншого.

Південь України

Серед товарів виробників південного регіону ви можете побачити:

 1. Тверді сири різних сортів місцевого виробництва.
 2. Херсонська кава в зернах/мелена — екологічно чистий продукт.
 3. Керамічний посуд (чашки), виготовлені з місцевої сировини.
 4. Гідролати рослинні (чебрецю, петрушки, соняшнику та ін.) — це побічний продукт при виробництві ефірних олій, який містить безліч корисних властивостей. Вони використовуються в косметології, ароматерапії, медицині та в кулінарії.
 5. Різні косметичні засоби догляду за тілом, виготовлені з урахуванням органічного сировини, цілющої глини, морепродуктів, рослин, вирощених під ласкавим південним сонцем тощо.

З повним асортиментом товарів, виготовлених виробниками південного регіону України, ви можете ознайомитися на сайті інтернет-магазину «Це Крафт».

Центр України

Виробники центрального регіону пропонують:

 1. Вино різних сортів.
 2. Сири тверді козячі різних сортів.
 3. Оригінальні подарункові набори, що включають вино, сир, в'ялені томати та ін., які можуть використовуватися як подарунок на свята або стати окрасою столу.
 4. Яскраві та барвисті декоративні гачки, виконані у вигляді голів тварин, птахів.
 5. Варення фруктові різних сортів.
 6. Печиво, пастили та багато іншого.

Завітавши на сайт інтернет-магазину «Це Крафт» ви можете особисто переконатися в тому, наскільки багата різноманітністю оригінальна продукція від виробників північного регіону України.

Не менш цікавими та корисними для вас будуть товари, представлені виробниками західних та східних регіонів нашої країни. Така продукція, як закарпатські ковбаси та копченості славляться не лише в нашій країні, вони знайомі далеко за її межами. Сувенірна продукція виготовлена ручним способом із екологічно чистої сировини, що видобувається у відповідному регіоні.

Це товари, представлені в ексклюзивному дизайні, розробленому місцевими дизайнерами та виготовленими місцевими умільцями у галузі кулінарії, виноробства, молочної, косметологічної та деревообробної сфери. Україна багата не лише на природні ресурси, а й на талановитий народ, який здатний «творити чудеса» з, здавалося б, простих матеріалів.

Стати власником унікальної продукції, купити крафтовий товар виробників по регіонам у подарунок близькій чи знайомій людині вас запрошує інтернет-магазин «Це Крафт». На сайті itscraft.com.ua нашого магазину ви знайдете оригінальну продукцію у регіонах, яка не залишить вас байдужим.

Вгору