50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Beejoy

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пасіка бренда «Beejoy» розташована на Заході України в екологічно чистій місцевості, далеко від промислових заводів та автомобільних доріг. Серйозно ставиться до принципів органічного та екологічного виробництва, незважаючи на поширену практику підробки та фальсифікації продуктів. Тому можна на 100% бути впевненими у натуральності та екологічності продукції «Beejoy».
Також бренд «Beejoy» цінує естетику і трепетно ставиться до зовнішнього вигляду власних продуктів. Тому продукцію пакує виключно в скляну упаковку, не соромно тримати в руках та приємно дарувати своїм близьким та колегам.
Місія бренда «Beejoy» полягає в популяризації та формуванні культури споживання бджолопродукції не тільки у старших поколінь, але й у молоді та дітей. Таким чином, «Beejoy»  хоче принести максимальну користь для людей, руйнуючи стереотипи, а також наявний міф про те, що мед та медова продукція яка розфасована у привабливу тару з етикеткою - є не така корисна та натуральна як, наприклад у знайомого пасічника з сусіднього села.
«Beejoy» знає як зробити якісний продукт, без додавання цукру, шкідливих консервантів, барвників, щоб він був максимально корисним, натуральним та привабливим як на смак, так і за пакуванням (особливо для дітей, які люблять все яскраве).
 

Розгорнути
Вгору