50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Емалі Козій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

«Емалі Козій» - український родинний бренд, який створює унікальні прикраси в техніці гарячої емалі на міді.
Над їх створенням працюють мама, батько і дві доньки. Тому разом це синтез думок, де кожен учасник має свій індивідуальний стиль та бачення.
Бренд має особливий характер та стиль, який передається від покоління до покоління. Це також вказує на те, що кожна прикраса створена з великою любов'ю та дбайливістю, оскільки за їхнє створення відповідає команда професіоналів. Це робить кожну прикрасу більш особистою та виразною, додаючи до неї неповторного шарму та значення.
У своїх творах «Емалі Козій» намагаються зберегти секрети, форми та знаки орнаментики, які передавались поколіннями українського народу. Джерело, з якого черпають теми для своїх робіт і намагаються розвинути сучасною мовою знаків - це геометричні орнаменти трипільської культури, емалеві прикраси Київської Русі, орнаментальні знаки української народної вишивки, кераміки, писанки. 
Емаль сьогодні - це абсолютно новітнє мистецтво.
«Емалі Козій» вміло поєднують народну орнаментику із сучасним стилем. Завдяки багатій різнобарвній палітрі і фактурі металу ця техніка дає можливість створювати сучасні твори, складні і, в той же час, лаконічні. 
Важливо зазначити, що ця техніка є досить складною і вимагає від художника високого рівня майстерності, терпіння та уваги до деталей. Адже художник працює у співавторстві з вогнем. Ця техніка приносить вражаючі результати, але потребує ретельної праці і досвіду, який є результатом постійних експериментів. Завдяки цьому твори виконані в техніці гарячої емалі - унікальні і неповторні.
Вони створюються з увагою до деталей та відповідальністю перед кожним клієнтом. На відміну від швидкої моди, яка підпорядковується трендам, авторські речі створюються з думкою про їх довговічність і універсальність.
Крім того, вони зазвичай виготовляються з використанням якісних матеріалів, що дозволяє їм довше зберігати свій вигляд і не шкодити довкіллю. Такі прикраси є інвестицією в якість та стиль.

Розгорнути
Вгору