50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Gregit

“Привіт, я Світлана, живу в чарівному Карпатському селі Шепіт, Івано-Франківська область, Косівський район. Я - засновниця маленького, але важливого, сімейного крафтового виробництва ECO FISH MEAT. Тут ми не просто працюємо разом, ми - наша власна команда, де кожен вносить свій внесок.
Назва бренду Gregit асоціюється з найвищою гору Косівщини Ґрегіт яка знаходиться в нашому селі Шепіт
Мій бізнес стартував ще в 2017 році. Спочатку це була рибна ферма, де ми вирощували форель від молодняка до товарної риби. Але щоб розширити асортимент та підвищити якість, ми почали переробку форелі, засолювання та виготовлення форелевої ікри. Також, ми вирішили додати до нашого асортименту м'ясні чіпси джерки та в'ялене м'ясо.
Важливою рисою нашої роботи є те, що ми робимо це з любов'ю. Ми створюємо наші власні рецепти та виробляємо продукцію відповідно до наших власних рецептур. Нас радує той факт, що кожна людина, яка скуштує нашу продукцію, повертається за нею знову та знову.
Ми використовуємо тільки свіжу сировину та натуральні спеції, без будь-яких хімічних домішок.
Навіть найважчі часи, такі як війна, не зупиняли нас. Ми боролися з електроенергією, працюючи на генераторах, але нам важливо бути тут, в Україні, і продовжувати робити те, що ми любимо найбільше - робити смачну та корисну продукцію для вас.
Важливо відзначити, що я працюю офіційно та маю статус ФОП, що гарантує прозорість та законність нашого бізнесу.
Дякуємо, що обираєте нас! Разом ми створюємо смак та ділимося ним з вами. “

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.