50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд KAPSI

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

KAPSI - це бренд кераміки ручної роботи, що переповнений креативністю  та душевністю. Кожен шматочок кераміки - тарілка, чашка, трубка, кашпо чи прикраса - створений з миттєвого захоплення мистецтвом та глиняними чарівництвом.

KAPSI з гордістю втілює сучасність і творчий задор. Але що особливо дивує і запам'ятовується, це його глиняні шедеври, які ніжно обіймають українську спадщину. В кожному виробі KAPSI відчувається відданість традиційним мотивам, які переплітаються з новаторським дизайном.

Кожна тарілка, чашка, трубка, кашпо та прикраса від KAPSI - це справжній шматочок серця, створений з любов'ю до мистецтва та ретельною роботою рук майстрині. Кожна деталь випікається з дбайливістю, щоб зберегти в собі неповторну емоцію та ніжність.

Бренд KAPSI - це симбіоз минулого і сьогодення, який виражається у неперевершеному поєднанні традиційних українських мотивів із сучасними тенденціями. Вибираючи вироби KAPSI, ви обираєте неповторний шарм українського мистецтва, який принесе радість та красу у ваше життя.
 

Розгорнути
Вгору