50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд KERAMIRA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кeramira - бренд авторської кераміки, яка є не просто предметом побуту, а мистецтвом, магією, медитацією. Надихаються як сучасними техніками, так і глибиною історії цієї професії. 
Автор робіт Прасол Ірина в кооперації з художницею Юлією Дунаєвою створюють дивовижні роботи якої можно побачити на виставках України та Европи.
Досвід Ірини в кераміці близько 10 років, вивчала як гончарство, роботу за колом, так й академічну скульптуру, як традиційні розписи, так і сучасні ефектарні поливи. Обожнює експерементувати з різними поливами, може майже годинами потім роздивлятися візеруночки, потоки, сітку тріщінок на кракле, та утворені в товщі поливи кристали, і кожного разу вони унікальні.
Захоплює різноманітність кераміки та атмосфери, яку вона в собі несе: від виробів, яким декілька тисяч років, завдяки яким вивчаємо історію та побут стародавніх народів, до сучасних експериментів в неорганічній хімії.
Особливе місце займають тактильні відчуття. Гладка глянцева текстура, матова, шорсткість від шамоту в глині, чи утвореній пузирчастій поверхні, наче пемза. Та звичайно тепло в долонях, від чаю, чи кави, яке зберігає в собі керамічний виріб.
Кожен виріб несе в собі свою енергетику, як для майстра, так і для людини, яка його використовує.
В своїх роботах Кeramira використовує якісні німецькі поливи. Вироби випалюються двічі, перший випал бісквітний, другий - з поливою на 1080 градусів. Для виразного покриття Кeramira використовує різні ефектарні поливи.

Розгорнути
Вгору