50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд ХТО МИ?

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гра ХТО МИ?Видатні українці – це перша серія багатосерійної гри про Україну.  За допомогою якої гравець отримує інформацію про історію, видатних особистостей, культурну спадщину України. Механіка гри є унікальною для українського ринку та є цікавою як для дорослих так і для дітей. Настільна гра про Україну…цим зараз здивувати важко. Зважаючи на події, які відбуваються в нашій країні, тема «українського» стала дуже популярною. Звісно це добре, що розробники настільних ігор звертаються до теми України, проте часто стає питання якості наповнення гри. Адже нанесення тризубу  на синьо-жовту картку  не робить гру цікавою і якісною. 
Стосовно гри Хто МИ? то дуже велику увагу бренд приділяє саме якості наповнення інформації. Контент гри в поєднанні з механікою робить гру дійсно пізнавальною. Розробляючи кожну серію залучають спеціалістів тієї чи іншої сфери щоб інформація була достовірною та цікавою.
“Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців” зважаючи на ці  слова О.Довженко, «ХТО МИ?» робить саме для цього, щоб в ігровій формі розказати історії нашої країни для нашого майбутнього. 

МІСІЯ: знайомити дітей в ігровій формі з історією України, видатними особистостями. Заохочення дітей та дорослих до спільного проведення часу з користю, введення в подальшому ігор ХТО МИ? в шкільну програму на уроках історії України.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.