50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд KING’S ORGANIC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

“KING’S ORGANIC” виробляє вітамінно-білкові коктейлі на основі пророщених зерен пшениці, що забезпечують детоксичну дію на організм з одночасним збагаченням клітин живими вітамінами, макро- й мікроелементами.

Унікальність вироблених вітамінних коктейлів “KING’S ORGANIC” полягає в утриманні розчинної й нерозчинної клітковини. Так, нерозчинний продукт виконує роль скрабу для кишківника, та служить середовищем розвитку нормальної його мікрофлори. А розчинна клітковина забезпечує зниження рівня глюкози й холестерину в крові. Продукція найвищого класу може покращити якість життя людини.

Унікальність продукції, аналога якої не існує в усьому світі
Обумовлюється рядом таких факторів:
•    Нами докладено чимало зусиль, щоб пророщені зерна розчинялися в рідинах різної структури, включаючи холодну (молоко, ряжанка, кефір, йогурт, сік і інші). Й головне те, що вони зберігають увесь комплекс вітамінів (вся група В, А, Е, Р, РР, С, D, K), мікро- та макроелементи. Такі властивості продукції не може забезпечити жоден світовий виробник на ринку пророщених злаків.
•    Пророщена пшениця за рахунок низькотемпературного сушіння й природної ферментації, придатна в продукції більш одного року. Завдяки впровадженню інноваційних технологій у створенні продукту, ми досягли того, що всі біологічно активні речовини зерна після природної ферментації переходять в «сплячий» режим збереження.
•    Фрукти, ягоди та овочі, що містяться в складах коктейлів, попередньо висушуються сублімаційним методом, як одним з дорогих та прогресивних . У результаті цього процесу в них зберігаються усі корисні речовини, вітаміни й мінерали терміном понад 5 років.
•    Висококваліфікованими технологами розроблені чудові склади коктейлів з вітамінами, амінокислотами та активними речовинами, здатніми підтримувати організм людини для нормальної життєдіяльності й активного спосібу життя.
•    Представлені в каталозі коктейлі на будь-який смак здатні замінити перекус, сніданок й вечерю. В цьому сприяє рослинний білок, включний в склад продукту. Він засвоюється з вітамінами й корисними речовинами нашим організмом повністю. Таким чином, клітини організму отримують все необхідне для повноцінного здоров’я та активного життя.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.