50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Mak Malvy

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ірина та Яна Лисенко – сестри, які в 2019 році реалізували свої цінності та мрії. Так народилась сімейна справа - компанія Mak&Malvy.

Головна місія компанії Mak&Malvy – перетворити beauty-рутину на філософію життя. Команда переконана: кожна людина зіткана з неповторної краси, а щоденний догляд – це те, що підсвічує цю унікальність.

Розум, душа, тіло – три точки опори, які проявляють твою особистість. Команда впевнена, що баланс в розвитку кожної з них приносить відчуття глибинної впевненості. Дисципліна – привілей творців власного життя. Спершу ти працюєш на свої звички, а потім вони працюють на тебе, приносячи задоволення від результату. В поєднанні з інноваційними технологіями фундаментом високоякісності всієї продукції Mak&Malvy є ретельно відібрані натуральні компоненти, що відповідають європейським стандартам. Засоби Mak&Malvy містять інгредієнти, сертифіковані Ecocert і COSMOS (COSMetic Organic and Natural Standard). Це підтверджує відповідність рівню вимог до органічних та натуральних косметичних продуктів в Європі.

Високий рівень якості засобів Mak&Malvy на кожному етапі гарантується завдяки:

• Власному виробництву, де відбувається виготовлення всієї продукції, на 100% впевнені в стерильності та чистоті процесу.

• Висококваліфікованим фахівцям в складі команди, які забезпечують дієвість засобів та їх відповідність особливостям шкіри. Команда технологів та косметологів створюють унікальні рецепти, розроблені за власними формулами.

• Сертифікації та відповідності стандарту ISO 22716 усієї продукції, що підтверджує безпечність всіх інгредієнтів та дотримання технічних норм.

Сертифікати  відповідності:

Certificates complianceCertificates complianceCertificates complianceCertificates compliance

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.