50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд ВИТРЕБЕНЬКИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сімейне власне виробництво крафтових гострих соусів "ВИТРЕБЕНЬКИ"
Вирощують Органічні овочі, на основі власних перців, томатів, селери, часнику, базиліку і створюють Власні соуси ВИТРЕБЕНЬКИ.
Дмитро - ветеран АТО 2014 - 2015 років, інвалід 2 групи. Таня - Дружина, Друг, Тил, Господиня, Доброта, Позитивна Енергія, Віра в Бога, Душа в Дітях та Онуках.  Таня більше 20 років пропрацювала в дитячому садочку і з 2019 року працюють РАЗОМ.

Проживають в Київській області, Білоцерківський район, с. Саливонки, тут і працюють. До війни Дмитро працював у великих агрохолдингах. Після АТО намагався знайти роботу за фахом, але.... 
Після декількох років спроб та безробіття вирішили з дружиною Започаткувати Власну Справу. Розпочали вирощувати овочі в теплиці по Органічній технології з якісного посівного матеріалу. Побудував примітивну теплицю з дерев'яним каркасом. Пробували вирощувати ВСЕ (огірки, томати, перець солодкий та перець гіркий, зелень на салати). Ця Справа сподобалась тим, що приносить Позитив від Спілкування з рослинами та дає Наочний результат від гарного відношення. Трішки накопичили знань, трішки заробили, визначились із виробниками насіння (Європа, Японія), визначились із сівозміною і придбали Першу професійну плівкову теплицю з металевого профілю. Через два роки позичили частину коштів та купили другу теплицю. 
"ВИТРЕБЕНЬКИ" вирощують Органічні овочі, використовують тільки БІО препарати та БІО засоби захисту. Вирощують та реалізують Якісну розсаду - поштучно. Мають постійних покупців на розсаду. 
Органічне виробництво набагато Дорожче від традиційного хімічного, як по вартості біологічних засобів захисту так і по часу, який витрачається на догляд за рослинами. Зате "ВИТРЕБЕНЬКИ" впевнені, що їхні овочі та соуси приносять ТІЛЬКИ КОРИСТЬ! 

Виробництвом гострих приправ та соусів почали займатись з 2020 року, були різні рецепти та різні напрямки. В січні 2022 року "ВИТРЕБЕНЬКИ" визначились з назвою бренду, рецептурою, складом, виглядом, етикеткою, номенклатурою та аудиторією соусів та отримали позитивні відгуки на власні соуси. 
Для виробництва соусів, використовують ТІЛЬКИ СВІЖІ ТА ОРГАНІЧНІ ОВОЧІ! Тільки найліпші приправи, тільки найліпшу Енергію!
"ВИТРЕБЕНЬКИ" цінують самі та намагаються донести до Українців, що Якість не може бути дешевою. Якість це Здоров'я сьогодні, завтра та Майбутніх Поколінь.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.