50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Vilni

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Vilni було започатковано як відповідь на зростаючу кількість безробітних жінок-ВПО та біженок, які через війну опинились у скрутному фінансовому становищі та потребували психологічної підтримки. Майстрині Vilni створюють шкарпетки, шапки та шарфи ручної в'язки. Кожен продукт має унікальний орнамент та містить QR код, що розповідає історію майстрині, яка його створила. Продукція експортується до країн ЄС та Північної Америки.

Соціальна мета підприємства забезпечити українок, які не мають цифрових навичок та є біженками, ВПО чи тими, що відчули вплив війни, віддаленою роботою та психологічною підтримкою.

За 2023 рік підприємством було досягнуто наступних показників соціального впливу: забезпечено роботою 61 жінку, які є ВПО; надано психологічну підтримку та допомогу у покращенні ментального здоров'я 120 жінкам-ВПО; 400 жінок отримали hard та soft skills для особистісного та професійного розвитку в рамках залучення до жіночої онлайн спільноти Vilni."

Підприємство було створено під час війни, тому Vilni постійно адаптується до нових викликів. Спочатку починали з двох основних локацій, де були майстрині (Ужгород і Київ), а потім розширили діяльність на всю Україну та змінили стиль взаємодії. Наразі Vilni облаштовує пункт обробки готових виробів та планує навчити декількох майстринь роботі з напівручною машинкою, щоб збільшити обсяги виробництва.

 Основне, що Vilni не змінювали впродовж всього часу існування соціального підприємства - це психологічна підтримка, яку в різних формах отримували жінки-майстрині та команда-волонтерів, оскільки це було критично важливо для тих, хто втратив свій дім або основне джерело доходу."

Розгорнути
Вгору