50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Dom Elin

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Dom Elin - це початкові букви імен дітей засновників, а наївний малюнок на логотипі - Дерево життя - символ трипільської культури, що уособлює єднання людини і Всесвіту, міцний зв’язок поколінь, вічність і центризм усього живого. 
Цікавість і повага до природи, причетність до свого коріння-це ті сенси, які Dom Elin закладають в те, що роблять.
Справа народилась з любові до українського продукту, що зростає поряд з нами, дарує потужну енергію рідної землі. А ще з бажання дарувати неймовірні смакові враження від нього. Збирають  і відтворюють улюблені сімейні рецепти, створюють свої, готують продукт, яким би ви з радістю частували найріднішу людину, смакували би у колі друзів, пригостили свою дитину, обрали для дарунку. 
Локальний, знайомий, зрозумілий продукт. Основа продукту - місцеві овочі, фрукти, трави, коріння, спеції, що зібрані в домогосподарствах Чернігівщини. Dom Elin не застосовує жодних штучних консервантів, барвників, підсилювачів смаку та згущувачів. Все це щедро дає нам природа. Вибрали цю нішу через прагнення готувати смачний, корисний продукт для своєї сім'ї, але українська земля така щедра, а цікавих і смачних напрацювань зібралось стільки, що Dom Elin не втримались і взяли на себе ризик винести свою роботу на широкий загал.
Dom Elin широко застосовує продукти, які являються природніми консервантами, Деякі соуси та оцти виготовляються за давніми методами ферментації. Якщо продукт не ферментований - завжди стерилізують - це робить його безпечним та продовжує терміни зберігання.
Повністю екологічне пакування-склянна тара, паперове пакування та букові подарункові кошики.
Dom Elin розробляє нові або відтворює рецептури, за якими готували не одне століття, активно приймає участь у ярмарках, фестивалях і досягнення на сьогодні - визнання поціновувачів, теплі відгуки, попит на продукцію.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.