50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Опільскі леґуміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крафтова майстерня “Опільські лєґуміни” спеціалізується на виготовленні м’ясної продукції (сиров’ялені вироби, копченості, страви запечені в печі на дровах ).

Займається виробництвом Нижник Павло, уродженець м. Бурштина, який з раннього дитинства захоплювався  приготуванням страв аутентичної Опільської кухні.
Родина Павла з 17 століття  займається кухарською діяльністю і цим показано, що любов та захоплення до смачненького залягає глибоким корінням у минуле.
Кредом у житті є виготовлення якісної,смачної,органічної та поживної продукції. Готує свої вироби з натуральної сировини без використання хімічних складників . 

В асортименті крафтової майстерні є вироби аутентичної регіональної Опільської кухні та м'ясні вироби зроблені за унікальним українським рецептом переданим від предків у сьогодення. 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.