50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд Біла Раїса Андріївна

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ляльки Раїси Андріївни Білої відзначаються своєю неповторною витонченістю та увагою до деталей, майстриня власноруч створює одяг взуття та аксесуари для своїх лялечок. Кожна лялька ексклюзивна та неповторна.

Біла Раїса Андріївна народилася  17 лютого 1965 року в с. Мітлинці Гайсинського району Вінницької області в сім’ї  колгоспників. Закінчила Мітлинецьку  СЗШ І-ІІ ст..,  з1982р. по 1984р. навчалася у Вінницькому кооперативному училищі  за професією  кондитер. У 1984 р вийшла заміж. 

З 1987 по 1999 рік разом з сім’єю  проживала у м. Куп’янськ  Харківської області.

Після повернення в рідне село Мітлинці працювала  продавцем у місцевому магазині,  пізніше на пункті прийому молока, випікала торти та святкові короваї на замовлення. З 2018 року працює Художнім керівником у Мітлинецькому будинку культури. 

Творчу кар’єру розпочала у 2011 році. Спочатку це були картини в народному стилі з солоного тіста на мішковині. Потім  солоне тісто через недовговічність замінила на полімерну глину. Карини робила на замовлення сюжети були переважно жартівливого народного характеру. 

В 2015 році побачила в газеті статтю про лялькарку Олександру Марей та фото її робіт і була зачарована. Одразу загорілася бажанням творити щось подібне. Вивчала техніку валяння по різних пабліках, відвідувала онлайн уроки, навіть замовила ляльку, аби роздивитися усі деталі. Багато пробувала різних варіантів матеріалів та технік. Відвідувала виставки лялькарів у Харкові та Києві. Отримала запрошення від організаторів та на наступний сезон брала участь в Київській виставці лялькарів «Модна лялька» вже як майстер. 

Роботи пані  Раїси постійно експонуються  на різних районних та обласних виставках. Майстриня часто проводить безкоштовні майстер класи  з виготовлення ляльок мотанок, оберегів  та іграшок в закладах культури рідної Кунківської  громади. 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.