50% прибутку йде на благодійний фонд Це Крафт для підтримки крафтовиків та митців
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–17:00

0

Бренд ECOLIYA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ТМ «ЕКОЛІЯ» - ідея створення підприємства виникла не стандартно. Це не була бізнес-ідея в її класичному розумінні з розрахунками і спланованою вигодою. Це була трансформація захоплення в комерційне підприємство. Захоплюючись спортом, подорожами, ультразабігамі, велопробігами, усвідомлюєш важливість простої, здорової і природної їжі. Це була трансформація ідеї «зробити якісний продукт для себе і друзів» в ідею «поділитися цим з усіма, хто відчуває в цьому продукті потребу і цінність».
Саме на цінностях сформувалася команда, і саме вони є енергією розвитку, і живлять всі позитивні зміни в компанії. 
Який спосіб віджиму олій найкращий? На якому обладнанні можна реалізувати ідею збереження всіх природних компонентів в кінцевому продукті? Як зробити пасту з горіхів і насіння без термообробки і пастеризації? Як правильно зберегти продукт та донести до покупця?
Відповіді на ці питання знаходили на багатьох тематичних семінарах, виставках, тренінгах, в випадкових – невипадкових знайомствах з цікавими людьми, авторитетами в області здорового харчування. Один з них Кай Кюнель – відомий в Німеччині натуропат. Він винайшов ферментозберігаючий спосіб виробництва масел. Безпосередньо у нього навчалися секретам і тонкощам виробництва «живих» масел. Саме його метод і його «філософія» ставлення до продукту були обрані в якості технології виробництва «Еколія».
У філософію підприємства входить поняття чистого продукту, якість якого підтверджується використанням системи НАССР.
Система HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) – основа безпеки продукту, оскільки сертифікація НАССР говорить про захист виробничих процесів від біологічних (мікробіологічних), хімічних, фізичних та інших ризиків забруднення.
Але у нас є прагнення запровадити та розвинути на підприємстві поняття не просто чистого та корисного продукту, а й продукту, наповненого «життєвою енергією». Продукт цінний не лише калоріями, мікроелементами та вітамінами, а й «енергією життя», що міститься в насінні. Вона є набагато більшою, ніж сукупністю окремо взятих елементів.
Власне саме підприємство «Еколія» народилося з дружби з іншим підприємством подібної спрямованості – швейцарської фірми «Сояна» soyana.ch. Сояна спеціалізується на розробці і виробництві високоякісних екологічно чистих продуктів харчування для веганів, завдяки яким можна повністю і безболісно відмовитися від всіх продуктів тваринного походження.
Керівник цього підприємства, Абаріта Данцер, своїми знаннями і життєвою позицією надихнув нас почати новий бізнес в області виробництва продуктів харчування для здоров’я. З тих пір дружба з підприємством «Сояна» міцніє і розвивається. Вона навчила високого стандарту якості виробленої продукції і постійного пошуку у творчості та розробці нових продуктів.

Сертифікати  та нагороди:

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.