Кількість
|
Вартість
|
||
|
Корисні властивості
Грязь збагачена мінеральними і органічними речовинами лікувальна грязь затоки Сиваш діє не тільки на шкіру, але і на всі клітини організму, покращує роботу нирок, підшлункової залози, очищає кишечник, стимулює кровообіг і лімфоток по всьому тілу, а не тільки в місцях нанесення. Незамінним помічником в боротьбі з целюлітом є обгортання. До складу компонентів для обгортання входить лікувальна грязь і ефірні масла. Лікувальна грязь і ефірні масла проникаючи через шкіру, виведуть надлишкову рідину, токсини і шлаки, відновлять втрачені мінеральні речовини, вітаміни, амінокислоти. У лікувальної грязі міститься величезна кількість корисних елементів: фосфат, залізо, азот, кальцій, магній, калій і ін. Вона допомагає активізувати кровообіг і обмінні процеси в шкірі.
- Масло кориці підсилює антисептичну та протизапальну дію бруду, стимулює кровообіг і лімфодренаж, зменшує набряки і синці, нормалізує обмін речовин, як в клітинах, так і в усьому організмі в цілому.
- Масло пачулі підвищує тонус і пружність шкіри, впливає на формування форм тіла, покращує кровообіг, стимулює виведення підшкірного жиру, зменшує секрецію сальних залоз.
- Масло жожоба покращує еластичність шкіри, відновлює пошкоджені ділянки, усуває розтяжки післяпологові і після інтенсивного схуднення, омолоджує шкіру, надає м'язам еластичності і приводить їх в тонус.
Вага пакування: 1 кг. Фасовка - бокси .
МЕТОДИКА ЗАСТОСУВАННЯ:
Обгортання можна робити як безпосередньо після масажу, так і через деякий час після нього (наприклад, ввечері перед сном). Процедури рекомендується застосовувати ввечері перед сном через день, або два дні поспіль, третій перерву. Застосовувати аплікації ТМ Sivash можна двома способами.
Перший спосіб - обгортання.
Нанести грязь холодну або підігріту до I 38-42 ° С, тонким шаром 1-2 мм, на проблемну область (стегна, ноги) як спереду так і ззаду на 30- 40 хвилин, за бажанням можна нанести на область попереку і живіт. Обернути тонкою харчової або стрейчевою плівкою і бажано укутати теплою ковдрою (в літній період часу вкутувати не потрібно). Після процедури бруд змиваєте теплою водою без мила. Застосування такого способу дає глибоке проникнення всіх складових лікувальної грязі, живить тканини корисними речовинами, усуває закупорку судин, парниковий ефект збільшує температуру шкіри і підшкірного шару, підсилює кровообіг і лімфоток, відбувається виведення зруйнованих після масажу жирових клітин і витіснення зайвої рідини через пори шкіри.
Другий спосіб - нанесення до висихання.
Тобто, наноситься грязьова аплікація, і пацієнт чекає, поки вона висохне повністю. Нанести грязь холодну або підігріту до 1 38-42 ° С, тонким шаром 1-2 мм, на проблемну область (стегна, ноги) як спереду так і ззаду на 30-40 хвилин. Після процедури бруд змиваєте теплою водою без мила. Цей ефект дає більше вплив бруду на шкіру, а не на підшкірні шари. Рекомендується тим, у кого обвисла шкіри або є розтяжки, рубці і шрами, а також тим, хто просто хоче мати дуже гладку і шовковисту шкіру. При висиханні грязь трохи стягує шкіру, з'являється відчуття пощипування. Також було відмічено, що при використанні такого методу перші кілька днів на поверхні шкіри з'являються висипання та гнійники, але вже на 4-5 день вони проходять, шкіра очищається від щирого. Позитивний ефект від такого методу застосування полягає в тому, що шкіра стає чистішим, стимулюється поверхневий кровообіг, шкіра стає м’якою і шовковистою на дотик, якщо є розтяжки, вони зменшуються в розмірі або практично зникають, поверхня шкіри швидше ставати більш рівною, без апельсинової кірки. Недолік такого методу в тому, що змивати висохлу бруд важче, ніж після обгортань. Найоптимальніший і ефективний курс - це чергування обгортань і висихання бруду через день під час всього курсу масажу. При необхідності, після процедури нанести зволожуючий крем.