Умови оплати та доставлення товарів, розміщених на сайті

Для вашої зручності в нас є декілька способів оплати товару.

  • Банківською карткою онлайн – на етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати банківською карткою Visa чи MasterCard без комісії. Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України. Вас перенаправлять на захищену сторінку, де потрібно буде ввести дані картки: номер, термін дії, ім'я та прізвище латинськими літерами для іменних карток, CVV/CVC-код (три цифри, вказані на зворотному боці). Залежно від налаштувань безпеки вашого банку, можливо, доведеться додатково ввести код підтвердження платежу, який банківська установа надішле вам у SMS або повідомленні в додатку. Під час оплати видається касовий чек.
  • Оплата за інвойсом (рахунком) – оплата проводиться на підставі інвойсу (розрахункового документа) Продавця. Оплата за безготівковим розрахунком для фізичних і юридичних осіб. Після оформлення замовлення менеджер магазину електронною поштою надішле вам рахунок-фактуру, який можна оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку. Під час вибору безготівкового способу оплати доставлення замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок. Пакет усіх необхідних бухгалтерських документів надається разом із товаром.
  • Готівкою під час отримання – оплата проводиться готівкою кур'єру або в пункті видачі товару. Після оплати видається касовий чек.
  • Банківською карткою під час отримання – оплата проводиться банківською карткою кур'єру або в пункті видачі. Після оплати видається касовий чек.

Способи доставлення товарів:

  • Самовивіз – покупець самостійно забирає товар зі складів Продавця за адресою: вул. Шевченка, буд. 23, місто Умань, Черкаська обл., Україна (карта проїзду). Це безплатно. Попередньо необхідно зв'язатися з менеджером для узгодження часу візиту.
  • Доставлення у відділення «Нової пошти» – замовлення надійде у вказане вами відділення «Нової пошти» протягом 1-5 робочих днів. Ми підтвердимо відправлення замовлення на ваш email, а «Нова Пошта» надішле вам SMS або пуш-повідомлення з номером ТТН та орієнтовною датою доставлення. Вартість транспортних послуг покупець оплачує під час отримання замовлення у відділенні відповідно до чинних тарифів НП. Безплатне зберігання – протягом 7 календарних днів, за зберігання із 8-го календарного дня нараховується оплата. Послуга діє на території України.
  • Доставлення курʼєром по Україні – замовлення буде доставлено кур'єром «Нової пошти» протягом 1-5 робочих днів за адресою, яку ви вказали у замовленні. Ми підтвердимо відправлення замовлення на ваш email, а «Нова Пошта» надішле вам SMS або пуш-повідомлення з номером ТТН та орієнтовною датою доставлення. Кур'єр «Нової пошти» зв'яжеться з вами для узгодження зручного часу доставлення. Вартість транспортних послуг покупець оплачує кур'єру відповідно до чинних тарифів НП під час отримання замовлення. Безплатне зберігання відправлення – протягом 7 календарних днів. Послуга діє на території України.

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення під час отримання!

У разі виявлення недоукомплектованого відправлення або пошкоджень, ви маєте право відмовитися від отримання, склавши акт (претензію). Будь ласка, повідомте нас, щоб ми повернули вам кошти або надіслали товар ще раз. Ми страхуємо всі посилки на їхню повну вартість.

Ми не гарантуємо вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений під час отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність пакування, відсутність механічних пошкоджень, комплектацію та наявність усіх одиниць товару.

Інтернет-магазин «Це Крафт» використовує пакування, що гарантує цілісність і збереження товарного вигляду замовленої продукції.