Умови оплати та доставки товарів, розміщених на сайті.

Способи оплати товару:

Банківською карткою онлайн – на етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати банківською карткою Visa і MasterCard без комісії. Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України. Ви будете переміщені на безпечну сторінку, де потрібно буде ввести дані Вашої картки: номер на лицьовій стороні картки, термін дії картки, ім'я та прізвище латинськими літерами, як на карті, CVV/CVC-код – 3 цифри, вказані на зворотному боці картки. В залежності від налаштувань безпеки Вашого банку, можливо, доведеться додатково ввести код підтвердження платежу, який буде надісланий Вашим банком у вигляді смс або повідомлення у додатку. Під час оплати видається касовий чек.

Оплата по інвойсу (рахунку) – оплата проводиться на підставі інвойсу (розрахункового документу) Продавця. Оплата за безготівковим розрахунком для фізичних і юридичних осіб. Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок. Пакет усіх необхідних бухгалтерських документів надається разом з товаром.

Готівкою при отриманні – оплата проводиться готівкою кур'єру або у пункті видачі товару. Під час оплати видається касовий чек.

Банківською карткою при отриманні – оплата проводиться банківською карткою кур'єру або в пункті видачі. Під час оплати видається касовий чек.

Способи доставки товарів:

Самовивіз – Покупець самостійно забирає товар із складів Продавця за адресою: вул. Шевченка, буд. 23, місто Умань, Черкаська обл., Україна (карта проїзду). Послуга самовивозу – безкоштовна. Попередньо необхідно зв'язатися із Продавцем для погодження часу візиту.

Доставка до відділення "Нової пошти" (Україна) – замовлення буде доставлено до відділення "Нової пошти" протягом 1-5 робочих днів. Після надсилання замовлення Продавець надсилає лист на вказану вами електронну пошту у замовленні і "Нова Пошта" надсилає смс або пуш-повідомлення із номером ТТН та орієнтовною датою доставки. Вартість доставки Покупець оплачує при отриманні замовлення у відділенні за чинними тарифами компанії "Нова пошта". Безкоштовне зберігання відправлення протягом 7 календарних днів, за зберігання із 8-го календарного дня нараховується доплата згідно тарифів служби. Послуга діє на території України.

Кур'єрська доставка (Україна) – замовлення буде доставлено кур'єром "Нової пошти" за адресою, вказаною Покупцем протягом 1-3 робочих днів. Після надсилання замовлення Продавець надсилає лист на вказану вами електронну пошту у замовленні і "Нова Пошта" надсилає смс або пуш-повідомлення із номером ТТН та орієнтовною датою доставки. Перед доставкою замовлення Кур'єр "Нової пошти" зв'яжеться з Покупцем для узгодження часу доставки. Вартість доставки Покупець оплачує при отриманні замовлення кур'єру за тарифами компанії "Нова пошта", що діють. Безкоштовне зберігання відправлення – протягом 7 календарних днів. Послуга діє на території України.

 

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, Ви маєте право відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію). Будь ласка, повідомте нас, щоб ми повернули Вам кошти або надіслали товар ще раз. Ми страхуємо всі посилки на їх повну вартість. 
Ми не гарантуємо вирішення спірних ситуацій з товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.
Інтернет-магазин ЦЕ КРАФТ  гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечує цілісність і збереження його товарного вигляду.