Дотримання якості

  1. Перш ніж потрапити на вітрину інтернет-магазину «Це Крафт», продукти та товари ретельно добираються та перевіряються.
  2. Продуктові замовлення збираються на складах і у виставковому залі, де встановлено сучасне холодильне обладнання. За дотриманням необхідного температурного режиму постійно стежать фахівці.
  3. Свіжість продуктів гарантують прямі поставлення виробників із дотриманням температурних режимів під час транспортування продукції. Товар надходить швидко й за чітким графіком.
  4. Ми страхуємо всі відправлення на їхню повну вартість і дбаємо про пакування, що забезпечує цілісність продукції.
  5. Свої побажання ви можете залишити у примітках до замовлення або під час спілкування з оператором call-центру.

Команда  «Це Крафт» відповідально ставиться до кожного замовлення й прагне, щоб ви завжди були задоволені своїми купівлями.

Інтернет-магазин «ЦЕ КРАФТ» керується Законом «Про захист прав споживачів» у питаннях повернення й обміну товарів належної якості. За законом, інтернет-магазин може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, що не підлягають обміну (поверненню).

Умови повернення

Для товарів продуктової групи 

Відшкодування за товар можливе за підтвердження зіпсованості або пошкодження.

Увага! Відшкодування за харчові продукти можливе тільки у разі псування чи пошкодження в період доставлення! Уважно перевіряйте товари під час отримання у кур'єра.

Товари продуктової групи перебувають у відділеннях «Нової пошти» максимум 5 діб. Будь ласка, встигніть отримати своє замовлення. Інакше ми будемо вимушені оформити повернення.

Для товарів не продуктової групи

Товари належної якості, дозволені для повернення й обміну, можуть бути повернуті протягом 14 днів після отримання, якщо товар не був у вживанні та не має подряпин, сколів, плям, є повністю укомплектованим зі збереженим крафтовим пакуванням, зберіг товарний вигляд і свої споживчі властивості.

Обмін/повернення товару здійснюється за наявності електронного фіскального чека, який підтверджує здійснення оплати, та номеру замовлення.

У разі повернення товару кур'єрською службою, зворотне доставлення сплачує покупець.