Персоналії Це Крафт

Засновниками Це Крафт є команда Агенції регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад: Павло Ярмій - експерт із залучення інвестицій і стратегічного розвитку та Кулакова Вікторія - тренер із започаткування власної справи, експерт з брендингу і графічний дизайнер. Ми створили Це Крафт навесні 2020 року, коли весь світ змінив орієнтири, змогу вести звичний спосіб життя, і коли малі підприємства і багато людей втратили можливість вести підприємницьку і творчу діяльність. Від 2022 року в нашій команді Андрій Гінкул - експерт з територіального розвитку. 

Наші цінності

Локальні і крафтові продукти – це ті, котрі виготовлені з української натуральної сировини, за авторськими, автентичними (історично прив’язаними до території), або традиційно українськими методами і рецептами. Наша команда відбирає найякісніше із того, що ми цінуємо і обираємо для свого життя: найсмачніші натуральні продукти харчування, естетичні сувеніри, авторські предмети інтер'єру і товари із локальної сировини і матеріалів. Так ми підтримуємо розвиток України і українських виробників.

Це Краф - це місце для тих, хто хоче популяризувати власні товари і творчість тут - на своїй батьківщині, та тих, хто розділяє наші цінності. Так ми формуємо культуру споживання і шанування якісних продуктів і мистецьких речей в Україні. 

Ми воспівуємо Творців, адже люди, хто втілює свої мрії, творить новий щасливий світ.