Персоналії «Це Крафт»

Засновниками «Це Крафт» є команда Агенції регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад: Павло Ярмій, експерт із залучення інвестицій і стратегічного розвитку, та Вікторія Кулакова, тренер із започаткування власної справи, експерт із брендингу та графічний дизайнер. Ми створили «Це Крафт» навесні 2020 року, коли весь світ змінив орієнтири, а багато людей і маленьких компаній втратили можливість вести творчу та підприємницьку діяльність. 

Наші цінності

Локальні та крафтові продукти виготовляють з натуральної української сировини за авторськими, автентичними (історично прив’язаними до території) або традиційно українськими рецептами. Наша команда знаходить найякісніші товари, які ми цінуємо й обираємо для свого життя: смачні натуральні продукти, естетичні сувеніри, авторські предмети інтер'єру та товари із локальної сировини та матеріалів. Так ми підтримуємо розвиток України й українських виробників.

«Це Крафт» – місце для тих, хто розділяє наші цінності й хоче популяризувати власні товари та творчість на батьківщині.

Ми формуємо культуру споживання якісних продуктів і шанування мистецьких речей в Україні. Ми оспівуємо Творців, адже люди, які втілюють свої мрії, творять новий щасливий світ.