Основні поняття

Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт itscraft.com.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті itscraft.com.ua.

Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті itscraft.com.ua з метою придбання товару для особистих потреб.

Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою itscraft.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт - itscraft.com.ua

Сторінка Продавця - сторінка Сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки та повернення Товарів, що реалізуються Продавцем, а також іншу інформацію, що є суттєвою для укладення та виконання договору купівлі-продажу Товару. Сторінка Продавця доступна по посиланню, розміщеної на сторінці з описом Товару під кнопкою «Купити».

Товар - крафтові вироби, харчові продукти, вироби з дерева, одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

1. Загальні положення

1.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою itscraft.com.ua

1.2 Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів), В разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт itscraft.com.ua

1.3 Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4 Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5 Угода (далі - Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефонами 066-898-22-24.

1.5.1 Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.

1.5.2 Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти.

1.6 Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.7 У рамках Замовлення itscraft.com.ua надає Користувачеві інформаційний супровід укладеного Користувачем з Продавцем Договору.

2. Предмет угоди

2.1 Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою itscraft.com.ua.

2.2 Дана Угода поширюється на всі види Товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

3. Реєстрація на сайті

3.1 Реєстрація на Сайті здійснюється при натисканні на кнопку "Вхід" у верхньому правому куті екрану або при оформленні замовлення.

3.2 Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

3.3 Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

3.4 Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: itscraftua@gmail.com

3.5 Спілкування Користувача / Покупця менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність на складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до менеджерів магазину за телефонами або емейл, зазначеним на сайті. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 7 днів.

4.2 У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця дзвінком менеджера itscraft.com.ua).

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

 4.5 Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від того, яке юридична особа / індивідуальний підприємець є Продавцем замовленого Покупцем Товару, наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.6 Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

4.7 Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

5. Доставка замовлення

5.1 Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Обмін, повернення» за адресою itscraft.com.ua/obmen-i-vozvrat/ способи і приблизні терміни доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, вказані на відповідних сторінках Продавців на сайті. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з менеджером магазину при підтвердженні замовлення.

5.2 Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.3 При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути врученє особі, якій може надати відомості про замовленні (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

5.4 Ризик випадкової випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення (надання квитанції про отримання робітником доставки/кур'єрсьої служби).

5.5 Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених в пункті 5.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право запитати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення.

5.6 Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача.

5.7 Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку.

5.8 Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.

5.9 При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в «Квитанції доставки замовлень» (або інший документ за регламентом кур'єрської/поштової служби) і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

5.10 Користувач розуміє і погоджується з тим, що:

здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

5.11 Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

6. Оплата товару

6.1 Ціна товару вказується в гривнях. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

6.2 Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленої ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

6.3 Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. 

6.4 Оплата Товару здійснюється Покупцем:

6.4.1 готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок;

6.4.2 безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.

6.5 itscraft.com.ua веде статистику оформлених Покупцем замовлень. itscraft.com.ua вправі в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, грунтуючись на статистиці дій, скоєних Покупцем у взаєминах з itscraft.com.ua.

7. Повернення товару та грошових коштів

7.1 Повернення Товару здійснюється відповідно до розділу «Обмін, повернення», зазначеним на Сайті за адресою itscraft.com.ua/obmen-i-vozvrat/ Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до п. 7.2.4. цієї Угоди. Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем або поштою за адресою, який повідомить менеджер. 

Відправлення товарів здійснюється за рахунок Покупця. Також Товар можна повернути кур'єром при отриманні нового замовлення.

7.2.1 Повернення Товару належної якості:

Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

7.2.2 При відмові Покупця від Товару згідно п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар.

7.2.3 Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.

7.3 Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1 Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.

7.3.2 Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

7.3.3 Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.3.4 Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

7.3.5 Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

7.4 Товар (належного і неналежного якості) може бути повернутий кур'єру під час викупу наступного замовлення, за умови, що річ, яка підлягає поверненню була викуплена не раніше ніж 30 днів до поточної дати.

7.5 Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом , а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти - гривня).

7.6 У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2. Оферти, повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, за допомогою якої було сплачено Товар.

 7.7 Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.

7.8 Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

8. Відповідальність

8.1 Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

9. Конфіденційність і захист інформації

9.1 Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

9.2 При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

9.3 Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.4 Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

  • для реєстрації Користувача на Сайті;
  • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем / Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

9.5 Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

9.6 Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

9.7 Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

9.8 Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації ».

10. Термін дії Публічної оферти

10.1 Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

11. Додаткові умови

11.1 Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

11.2 Інтернет-магазин і надаються сервіси можуть тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

11.3 До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.4 В разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

11.5 Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

11.6 У випадку сплати замовлення способом, що вказаний в п. 6.4.2. Оферти, можливе списання додаткової коміссії банком-емітентом.

 

АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ:

ФОП  Ярмій Наталія Анатоліївна

Адреса: Херсонська обл., місто Нова Каховка, пр.. Перемоги, буд. 21, кв. 34

Банк - АТ КБ «Приватбанк»
МФО 352479
ЄДРПОУ 2209222441

Рахунок IBAN UA 22305 29900 00026 00803 11015 19

Платник єдиного податку 2 групи, не є платником ПДВ.