Кількість
|
Вартість
|
||
|
Олія з насіння Кунжуту 200 мл від українського підприємства з виготовлення смачних та корисних продуктів ТМ «ЕКОЛІЯ».
Всесвітньо відомий засіб для краси та здоров’я – кунжутна олія, протягом сотень років жінки використовують її для догляду за волоссям та шкірою. Як же вибрати нерафіновану кунжутну олію і де її купити свіжою? Де можна використовувати, окрім як у кулінарії? Як зрозуміти, чи адекватна ціна на кунжутну олію холодного віджиму, розбавляли її чи ні? На всі ці питання ми намагатимемося відповісти нижче.
Застосування та склад кунжутної олії
Варто відзначити, замовивши масло кунжуту ви завжди знайдете йому застосування. Це може бути кулінарія, з косметологічною чи лікувальною метою. Його користь обумовлена унікальним складом – амінокислоти, мінерали (кальцій, залізо, магній, фосфор, мідь та ін.), вітаміни групи В, а також Е, С, D та ненасичені жирні кислоти Омега-6, Омега-9, які так необхідні нашому організму. При регулярному вживанні корисні компоненти олії зміцнюють серцево-судинну систему людини, покращується робота статевої системи, виводяться токсини з організму, нормалізується травлення та багато іншого.
Звісно, якщо ви хочете отримати максимум користі, краще купити нерафіновану кунжутну олію холодного віджиму, яка має позначення RAW (сире). У ньому збережена практично вся складова частина корисних речовин і при цьому олія не містить жодних добавок. На підприємстві Еколія олію віджинають на німецькому устаткуванні, із вбудованою системою охолодження. Тобто під час перетирання та пресування шнек не нагрівається понад 40°C. Тільки такий метод віджиму олії зберігає у продукті все корисне, що помістила природа.
Перед прийманням олії варто проконсультуватися з лікарем, у деяких людей мікроелементи кунжуту можуть викликати алергію, тому вводити його в раціон варто невеликими порціями.
Як вибрати олію кунжуту. Через великий вміст вітаміну Е, кунжутна олія дуже добре і довго зберігається. Можна сказати, це природний та природний консервант, який не дає маслу зіпсуватися. Все ж таки при виборі варто керуватися деякими правилами. Варто вибирати продукт, який був відтиснутий нещодавно. Дивіться дату розливу на пляшці. Після відкриття олію варто понюхати, органічна кунжутна олія матиме приємний аромат. Пляшка, своєю чергою, повинна бути з темного скла, оскільки згубніше на олію впливають сонячні промені і кисень.
Чим корисна кунжутна олія. Олія сезаму має безліч корисних компонентів, які цінні для організму і мають загальнозміцнювальний ефект. Пити цей продукт можна у чистому вигляді або додавати до їжі. Для профілактики та досягнення максимального ефекту олію кунжуту варто пити по столовій ложці за 20-30 хвилин до сніданку.
ТОП 5 переваг кунжутної олії
Покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту, сприяє загоєнню стінок шлунка;
Відновлює пружність та нормальний колір шкіри, живить та попереджає появу зморшок;
Нормалізує менструальний цикл, знижує болючі відчуття перед місячними;
Зміцнює судини, нормалізує артеріальний тиск;
Стимулює активність мозку, покращує пам’ять.
Такий цінний продукт стане незамінним у раціоні діабетиків, людей зі шкірними захворюваннями, панкреатитом та іншими хворобами.
Застосування олії кунжуту в кулінарії Східна та азіатські кухні регулярно використовує кунжутну олію в приготуванні абсолютно різних страв. Особливо популярний цей продукт, як основа для соусів та заправок. Салати та овочеві страви стануть більш поживними та корисними, якщо їх заправити олією сезаму замість соняшникової. Горіхові нотки підкреслять смак курки, яловичини чи креветок.
Також олію сезаму є відмінним маринадом для морепродуктів і м’яса. Воно входить до складу популярного місо-супу. А ось в індійській кухні олію кунжуту використовують навіть для приготування випічки та десертів. Всі продукти Еколія відрізняються високою якістю та виробляються на підприємстві з урахуванням європейських норм.
Олія розливається в темну тару і добре упаковується перед відправкою. Також у шийку пляшки встановлений дозатор, який не дає маслу перелитися.
Зберігати олію кунжуту краще в прохолодному місці, в герметично закритій пляшці. Головне пам’ятати, що у разі зберігання у холодильнику, продукт може стати більш в’язким через зниження своєї температури. До відкриття пляшки олія може зберігатися близько 8 років, але за стандартами ми вказуємо термін не понад рік.
Способи застосування кунжутної олії:
Використовуйте кунжутну олію для приготування воків, супів та соусів. Додайте 1-2 столові ложки кунжутної олії до сковороди або каструлі при приготуванні їжі.
Використовуйте кунжутну олію як заправку для салатів. Змішайте 1-2 столові ложки кунжутної олії з 1 столовою ложкою оцту або лимонного соку та сіллю і перцем за смаком.
Додайте кунжутну олію до паст, рису, каш або бульйону, щоб додати смак та більше корисних речовин. Для цього додайте 1-2 столові ложки кунжутної олії до вже приготованої страви перед подачею.
Використовуйте кунжутну олію для маринування м’яса, птиці або риби. Додайте 1-2 столові ложки кунжутної олії до маринаду, разом з іншими інгредієнтами за смаком, і залийте м’ясо, птицю або рибу на кілька годин або навіть на ніч, щоб вони добре пропиталися.
Додайте кунжутну олію до десертів, таких як пончики, печиво або млинці. Додайте 1-2 столові ложки кунжутної олії до тіста або масла для обсмаження та відчуйте приємний смак та аромат.
Приблизна вага 1 столової ложки кунжутної олії становить 14 грамів. Таким чином, 1-2 столові ложки містять 14-28 грамів кунжутної ол