Справжне і українське для ЦЕ КРАФТ – це коли крафтовики і ремісники вкладають у справу душу, вміють радіти простим речам, бачити таїну життя у колосках молодої пшениці...

Скільки би ми не їздили у закордонні чудові місцини, все одно рідна земля, для тих, хто вміє любити і цінувати себе, буде Першим Домом.
Домівок може бути багато, та коли вся країна – як домівка, то щастя.

Дбайте про Землю і вона вам віддячить.

Ми – платформа “Це крафт" – локальні крафтові продукти України – дбаємо про соціальну відповідальність бізнесу і екологічність на всіх стадіях від виробництва до споживання. Наразі ми наповнюємо сайт і запрошуємо до партнерства, якщо у вас ті ж цінності: натуральність, екологічність, аутентичність, ексклюзивні підходи до виробництва.

Ми завжди радіємо, коли нам вдається побудувати партнерство саме з такими магами своєї справи, хто любить що робить і то передається покупцям. Ми шукаємо виробників мікро і малих підприємців, ремісників, митців і навіть тих, хто ще не зареєстрований. Подати заявку на співпрацю з ЦЕ КРАФТ ♥️

 –  клікайте ПРОДАВЦЮ і заповнюйте анкету. Ми з вами зв'яжемося як тільки буде можливість. Строк обробки заявок може тривати від 2 до 15 днів. 

Чекаємо Творців у партнерах Це Крафт.