Звернення від співзасновників про платформу та цінності

Це Крафт www.itscraft.com.ua – це онлайн магазин крафтових товарів України та соціальне підприємство підтримки ремісників та митців. За типом соціального підприємства ми об’єднуємо декілька бізнес-моделей, та основною можна вважати «перерозподіл прибутку для підтримки зростання мікровиробників з сільських регіонів».

В кінці 2019 року, на початку пандемії коронавірусу, нашою метою стало створити платформу для підтримки виробників Херсонщини, мікро і малих, тих, хто не спроможний конкурувати і власними силами продавати онлайн.

Ми вбачали величезну потребу у такій платформі, адже багато хто може виробити товар, але не багато хто, може його продати. Таким чином ми стали допомагати не тільки в онлайн-продажах та просуванні товарів, але і в брендингу, створенні упаковки, проведенні фотосесій, пошуку фінансування для розвитку і просто в наданні рекомендацій щодо масштабування.

Ми першими зробили найкрутішу і найміцнішу коробку для посилок по Україні – дерев’яну і естетичну, аби клієнти не переживали за доставку. Подарункові бокси від Це Крафт отримували співробітники багатьох приватних і державних компаній та навіть як презенти у міжнародних дипломатичних місіях.

Ми першими почали поєднувати на платформі харчові продукти та товари нехарчової продукції. Чим створили унікальний майданчик всього крафтового, унікального, автентичного, смачного і корисного.

Ми єдині з подібних платформ, хто на всеукраїнському рівні працює з торговою моделлю: маємо власні склади в регіонах, самі формуємо закупівлі, зберігання та пакування, що дозволяє клієнтам економити на доставках коли хочеться купити товари від багатьох виробників.

Ми унікальні в тому, що працюємо з виробниками за регіональним принципом, тому на сайті ви можете обрати скриню конкретного регіону або області. 

Ми впроваджуємо франшизу соціального підприємства, яка поєднує концепції соціальної та комерційної франшизи, аби підтримати якомога більше мікровиробників з регіонів та створити для клієнтів якісніший сервіс, а для локальних майстрів – місце їх зростання в їх регіоні через обмін знаннями та спільні продажі.

Та найбільшою унікальністю є те, що прибуток з нашої діяльності перерозподіляється на програми підтримки крафтовиків – грантові конкурси та позики на розвиток.

Співзасновники «Це Крафт», Вікторія Кулакова та Павло Ярмій.

Як з нами співпрацювати?

З якими постачальниками співпрацюємо:

 • юридичні та фізичні особи підприємці;
 • виготовляють товари за автентичними або авторськими рецептурами, технологіями;
 • за категоріями товарів: крафтові продукти харчування готові до споживання, не харчові товари як аксесуари та предмети інтер’єру, декор, канцелярія, ювелірні прикраси та біжутерія інше;
 • якщо харчові продукти – упаковка має містити дату виробництва, відомості про умови зберігання та виробника;
 • якщо харчові продукти м’ясного або молочного походження – має бути вакуумна упаковка; 
 • якщо продукти харчування мають тривалість зберігання до 3 місяців – то продажі тільки від виробника.

Як почати співпрацю? 

 1. Напишіть лист на itscraftua@gmail.com  куди скиньте інформацію про ціни та умови співпраці (прайс) та посилання на фото товарів для ознайомлення або заповніть форму на сайті на сторінці Виробнику - https://itscraft.com.ua/prodavtsiu/.
 2. З вами зв’яжеться менеджер та уточнить умови співпраці, підпише договір, візьме всю необхідну інформацію для сайту (описи товарів, характеристики, фото).
 3. Якщо ви не маєте якісної упаковки, логотипу або фото товарів, то ми можемо надати послуги з брендингу та предметної зйомки.
 4. Якщо ви маєте сертифікати на сировину або продукцію, це сприяє довірі до вашого бренду – можна додати до опису вашого підприємства на сайті.

На яких умовах продавати?

 • Продажі можуть бути з головного або регіонального складу на умовах 100% викупу або під реалізацію. 
 • За моделлю дропшипінгу – відправка від вашого виробництва.
 • Продажі на ярмарках, які ми організовуємо та куди нас запрошують. 
 • Якщо харчовий товар, то він може потрапити у подарункові набори для корпоративних замовлень.

Як працює сайт Це Крафт?

 • Ми є класичний онлайн-сайт, не маркетплейс. Ми взяли на себе функцію повного супроводу у продажах – промоція, отримання замовлення та його підтвердження, контроль оплати, формування товарних накладних та касових чеків. Таким чином продавцем є Це Крафт. Вам залишається тільки виробляти і надсилати товари нам на склад або клієнтам.
 • Звірка продажів та оплата товару відбувається раз на місяць за сукупною накладною всіх поставок за місяць, яку надає виробник та перевіряє бухгалтер Це Крафт.
 • Доставку оплачує клієнт – покупець, та якщо є відмова товару – то за умовами Нової Пошти зворотна доставка має бути безкоштовною. Повернуті товари повертаються на відділення, з яких були відправлені. Цим управляє адміністратор Це Крафт з нашої CRM-системи.

Соціальна місія Це Крафт

Ми не просто сайт – ми платформа підтримки крафтовиків. Особливу увагу ми приділяємо виробникам із малих громад. Ми вже 4 роки частину прибутку спрямовуємо на програми через наш благодійний фонд:

Револьверний фонд – поворотні гранти (позики) для будь яких потреб діючих підприємств. Суми 2024 року 30 та 40 000 грн. Дедлайн  щороку до 12 травня.

Постійний конкурс творців – мікро-гранти для фізичних осіб, які ще тільки починають свій творчий шлях – 1500 грн на сировину для перших прототипів виробів. Дедлайн – кожний останній місяць сезону – травень, серпень, листопад, лютий.

Кентавріда – конкурс для письменників дитячої та підліткової літератури творів на основі історії та легенд України (художня проза). Дедлайн  щороку до 12 травня.

Щороку ми робимо однорічні проєкти для майстрів, наприклад 2023 рік був присвячений Трипіллю та Скіфії – співпрацювали з майстрами ювелірної справи та керамістами для нових колекцій, а у 2024 рокі втілюємо проєкт «Міфологізація Трипілля» - це освітні подорожі та міні-резиденції для майстрів, які втілюватимуть свої ідеї поєднання автентичних технік ткацтва, вишивки та ліплення глиною з сучасними технологіями і дизайном у темі Трипілля. 

Пропозиції по співпраці в рамках франшизи Це Крафт

Франшиза Це Крафт – це можливості для локальних підприємців стати регіональним адміністратором і на цьому заробляти разом з нами. Функціями франчайзі є знайти та провести крафтового виробника до співпраці з платформою, створити регіональний склад, сформувати корзину області – подарункові набори із товарів виробників вашої області. Утримання такого складу дозволяє продавати спільні корзини  а через сайт Це Крафт і окрему сторінку області посилюються продажі по Україні. 

 

КОНТАКТИ

Контакти по співпраці – Вікторія Кулакова +38095-946-01-58. 

Фейсбук - https://www.facebook.com/itscraftua
Інстаграм - https://www.instagram.com/itscraftua

Ютуб - https://www.youtube.com/@itscraftua 

Сайт Це Крафт - https://itscraft.com.ua 

Пошта магазину – itscraftua@gmail.com 

Пошта благодійного фонду - itscraftua.charity.fund@gmail.com