Ми – засновники платформи Це Крафт і ми підприємці з Півдня України: Павло і Вікторія. Крім того, що кожен з нас має власну справу, ми є активом Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад, де від її заснування у 2012 році впроваджуємо різні проекти для економічного розвитку територій. Голова Агенції – Павло – більше 30 років є підприємцем і експертом з залучення інвестицій, а Вікторія – графічний дизайнер, має дизайн-студію з брендингу і також є тренеркою з соціального підприємництва і бізнес-планування.

Вся команда займається проектом ЦЕ КРАФТ не стільки, як підприємці, не для збільшення власних заробітків, а здебільшого для того, що ця платформа є поштовхом і підтримкою для маленьких компаній, котрі частіше живуть і працюють у невеликих й сільських громадах, та ремісників, котрі творять свої вироби як мистецтво і хобі. Як відповідальні громадяни розуміємо наскільки важлива синергія за цінностями, котрі як і ми сповідують наші Виробники.

 

Платформа ЦЕ КРАФТ – це про екологічне відношення і до природи, і до методів виробництва, і до екологічного споживання.

Ми цінуємо автентичне і крафтове.

Автентикою називаємо те, що прив’язане до локальних історичних традицій. Крафтове для нас – це творче, авторське, ремісниче і зроблене руками.

Це Крафт є соціальним підприємством, соціальна складова – це те, що ми 50% прибутку вкладаємо у благодійний фонд “Це Крафт”, котрий розподіляє ресурси між переможцями конкурсів на револьверній і благодійній основі. Ми підтримуємо налагоджуючи продажі товарів і тим, що фінансуємо розвиток підприємців і прототипи стартапів. Більше читайте про Фонд на сторінках ФОНД і ПОСТІЙНИЙ КОНКУРС ТВОРЦІВ.

Знаємо, що українці є творцями і вміють вражати світ своїми виробами та майстерністю ремесла. То ж давайте про нас розповімо всьому світу і будемо споживати своє, корисне і естетичне!