Благодійний Фонд Це Крафт має звітний рік від травня до травня. А також програми фонду поновлюють цикл від 12 травня щороку.
Перегляньте Звіт про вприв на травень 2024 рік (УКР)
ПРОГРАМА 1. Револьверний Фонд ЦЕ КРАФТ - поворотний грант.
2024 рік
-
Поплавська Вікторія з проектом по масштабуванню соціального швейного підприємства "Вільна нитка". Отримала кошти для створення нової колекції та працевлаштування додаткових жінок з соціальної групи - 40 000 грн.
-
Кодола Володимир та Марія власники родинної майстерні по обробці дерева, будуть створювати нову колекцію розвиваючих іграшок для дітей - 40 000 грн.
2023 рік
-
Соломія Братах з проектом "Гарбузовий рай - туристична перлина Львівщини" - 20 000 грн. Отримала кошти на масштабування продажів сімейної ферми через організацію дегустацій.
-
Анна Бабіна власниця ферми "Бабині кози" перемогла з ідеєю "Виробництво крафтового мила з козячого масла" - 30 000 грн.
2022 рік
-
ТМ KUT-KOLO в особі ФОП Ткачов Максим Сергійович – виробництво предметів з легкого бетону, фінансова підтримка на відновлення підприємства після ракетних обстрілів – 30 000 грн.
-
ТОВ “Перший органічний розсадник” в особі директора Калиняка Андрія – фінансова підтримка підприємства для поповнення оборотного капіталу для консервації органічних овочів – 20 000 грн.
2021 рік
- «Екопакування Хмельницького», Олександр Жилінський, громадська організація «Хмельницький обласний фонд соціальної і трудової реабілітації інвалідів», м. Хмельницький – 20 000 грн.
- Травна майстерня «Таїнство Землі», Наталія Храмченко, м. Херсон – 10 000 грн.
- Консультаційні послуги з впровадження підприємницької діяльності протягом 6 (шести) місяців за напрямками доопрацювання бізнес-моделі, брендування компанії та продукту, бухгалтерський облік, онлайн-продажі, участь у виставковій діяльності – Юлія Журавська («Ремісничі свічки ДариНа», Львівська область), Святослав Сурма («Виготовлення паперових торбинок», Львівська область), Віра Братченко («Соління та консервація за авторським рецептом», Дніпровська область).
ПРОГРАМА 2. Постійний конкурс творців - мінігранти на створення прототипів творчих виробів: покриття витрат на матеріали, сировину або дрібні послуги.
2023 рік:
- Травень: Плакош Оксана «Сучасний килим з самчиківським орнаментом методом тафтингу», Закарпатська обл.
- Серпень: Маланська Валерія «Започаткування локального виробництва еко-сумок як елемента сувенірної продукції», с. Стіна, Вінницька обл.
- Листопад: Дубняк Марія “LeatHer Shine”, створення поясу-корсету з бахромою декорований натуральним камінням, м. Київ.
- Листопад: Черкашина Єлизавета «Ткані пояси з монгольським мотивом», Харківська обл.
2021 рік
- Серпень: Зоряна Куриляк «Зоряне намисто», м. Львів.
- Листопад: Лілія Орлова «Екопакування згорнутих чаїв», м. Сєвєродонецьк.
ПРОГРАМА 3. Кентавріда - видання художніх творів створених на основі історії та легенд Таврії.
2023 рік
Прийнято 44 заявки на участь. До оцінки конкурсною комісією відібрані 24 твори. До друку відібрані твори Катерина Колесник, Едуард Штурхецький, Оксана Трибун, Володимир Кобзар.
Програма 4. Херсонщина - це Україна - благодійний мистецький проєкт на підтримку окупованих територій України.
Програма ініціована засновниками Це Крафт Павлом Ярмій та Вікторією Кулаковою. Старт проєкту в серпні 2022 році почався артрезиренції в м. Умань, на що пішли кошти власного внесу засновників 220 000 грн.
Досягнуті результати:
- Проведено артрезиденцію в м. Умань: 20 художників, створено 60 картин.
- Художники поза резиденцією передали ще 82 картини.
- Разом прийняли участь 74 художників.
- За 2022-2023 рік проведено 10 виставок: Умань, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Івано-Франківська, Київ, Тернопіль, Хмельницький, Трускавець, Люксембург (країна Люксембург).
- Через аукціони і продаж принтів зібрано 239 911 грн для благодійних заходів Програми.