Рожева сіль з озера Сиваш є легендарною як і місце, де її добувають. Ви чули щось про Лемурійське озеро? Це Крафт вам розповість про сіль і про село Григорівка на Херсонщині, звідки возили сіль ще чумаки. Але головне, що ми дамо в цій статті – це інформацію яким чином можна використовувати рожеву сіль і які можуть бути медичні рекомендації.

Лемурійське озеро затоки Сиваш (46°14’28.7″N 33°44’10.2″E)

Лемурійське озеро затоки Сиваш – це унікальне і дивовижне місце, яке є багатством і прикрасою громади. Воно відоме лікувальними грязями та цілющою водою. Озеро не тільки дуже красиве, а ще й справді цілюще. Лікувальні грязі сертифіковані в 2005 році Міністерством охорони здоров’я України та мають широкий спектр дії: активізуються всі важливі органи людини, що сприяє відновленню рівноваги внутрішнього середовища організму, мають омолоджуючий ефект. Вода Лемурійського озера дуже збагачена різноманітними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію.

Саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їх якості. Грязі застосовують для профілактики та лікування захворювань  органів дихання, тут лікують жіночу безплідність, функціональні порушення жовчного міхура, цукровий діабет, хронічний гастрит, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, також хронічні коліти та ентероколіти, хронічні гепатити в неактивній фазі, хронічні холецистити, цистити, простатити – навіть у стадії загострення, пієлонефрити, хронічні запалення маточних придатків, захворювання нервової системи та опорно-рухового апарату, псоріаз, тощо. І в ньому, до слова, неможливо втонути через величезний вміст солі – до 300 грамів на літр. За підсумками аналізу, було підтверджено що в воді озера на 50 гр. солі більше ніж у відомому на весь світ Мертвому морі.

Придбати рожеву сіль і продукти озера Сиваш ви можете у нас на сайті Це Крафт в розділі Краса і здоров’яа ось за цим фільтром ви знайдете всю продукцію ТМ Сиваш

Вода Лемурійського озера має омолоджуючий ефект – бетакаротин перетворює її на справжній еліксир молодості. В 2010-2011 роках відбулися виставки лікувальної продукції Лемурійського озера затоки Сиваш в Німеччині та Австрії. Тепер тут лікувальну грязь використовують місцеві салони в косметичних цілях, також вона входить до програми страхової медицини Німеччини. Особливою популярністю українське чудо природи користується серед фотографів, це ідеальне місце для фотозйомки. Влітку 2018 року на Лемурійському озері затоки Сиваш український співак Віталій Козловський зняв кліп на пісню «Літай». Спочатку планував знімати кліп на березі океану в Португалії, проте побачивши таке неймовірне місце недалеко від села Григорівка, остаточно визначився з місцем зйомки.

 

Інструкція по застосуванню рожевої солі Сиваш із вмістом з бета-картину

Сиваська сіль утворюється природним шляхом через випаровування ропи (сольовий розчин озера Сиваш).

У солі Сиваша містяться величезні кількості мінералів та мікроелементів. Також вона володіє дуже корисною та цінною мікроводоростью, що зветься «Дуналієлла саліна». Рожевий колір ропі надають мікроводорості, які виділяють бета-аротин у величезній кількості, щоб захиститись від палючого сонця. Оскільки сіль Сиваша є виключно натуральним продуктом, вона не підлягає обробленню та будь-яким сушінням. Тому ропа та сіль Сиваша можуть містити в собі деякі натуральні частки самого Озера.

Вплив рожевої Сиваської солі на організм людини

Епідерміс – це верхній шар шкіри, у який легко проникають всі компоненти Сиваських солей за допомогою легкої провідної здатності шкіряного покриву людини. Далі сольові компоненти розносяться через кров у всі внутрішні органи людини, що стимулює кисневий обмін, за допомогою якого організм очищається від шлаків і навіть шкіра отримує краще кров’яне забезпечення.

Як проводити інгаляції за допомогою рожевої солі Сиваш для лікування захворювань: застуд, ангіни, кашлю і бронхів.

Необхідно 2 столові ложки Сиваської солі розчинити в літрі звичайної води, нагрітої до 60 градусів за Цельсієм. Далі дихаємо цим розчином, укутавшись покривалом або рушником на протязі 10-15 хв.

Застосування солі Сиваш для полоскання.

Необхідно 2 столові ложки Сиваської солі розчинити в 0,5 л. гарячої води, після чого потрібно її остудити. Потім полоскаємо горло, але не забуаємо, що після нього необхідно обмежити себе у їжі та питтю на протязі пів години.

Застосування рожевої солі для промивки носа.

Необхідно 1- столову ложку рожевих Сиваських солей розчинити в стакані гарячої води та зачекати доки вона вистигне. Потім промити носову порожнину спеціальним пристроєм, який можна придбати в аптеці або за допомогою простого втягування розчину через долоні.

Застосування сольових ванн.

Солові ванни можна застосовувати при таких недугах:

  • Болі в суглобах;
  • Болі у м’язах;
  • При порушенні обміну речовин;
  • При радикулітах;
  • Просто для підвищення тонусу тіла.

Лемурійське озеро - Сиваш. Херсонщина

Дозвольте собі ванни з солей Сиваша, оскільки це є найпростішим та найдоступнішим у фінансовому плані способи, які дозволять Вам прямо вдома здобути оздоровлення, покращити стан шкіри та позбавитись від зайвої ваги. Такі ванни можна приймати у індивідуально комфортній для себе температурі, бизько 37—градусів за Цельсієм.

Процедури рекомендується проводити ввечері перед сном, починаючи з пропорції солей в 200-00 гр. на одну ванну. Далі необхідно поступово збільшувати вміст солей до 2-х кг. Рекомендовано приймати 10-15 ванн, чергуючи їх через день тривалістю у 10-15 хв. кожну.

Рожеві солі Сиваш для зміцнення нігтів.

Необхідно 1- столову ложку розчинити в стакані теплої води, потримавши руки в такому розчині 10 хв. Не забуваємо слідкувати за нігтями, щоб вони були повністю занурені у розчин. Після процедури достатньо просто промокнути пальці і руки рушником. Рекомендовано процедури проводити на протязі двох тижнів, чергуючи через день.

Сольовий пілінг для волосся.

Сам по собі сольовий пілінг для волосся є дуже простим засобом для очищення шкіри голови. Для цього необхідно намочити вологий ватний тампон у солях Сиваша, масажуючи ним по шкірі голови протягом 10 хв. Такий метод допоможе Вам очистити шкіру голови від рогового лускотиння, нормалізувати діяльність сальних залоз та покращити кровообіг, який безпосередньо впливає на постачання кисню і живильних речовин у волосся і шкіру голови. Корисними будуть будь-які масажі голови щоб підготувати шкіру та посилити вплив масок.

Позбавлення від зайвої ваги

З давніх давен тепло застосовували в цілях лікування, а гарячі джерела в районах Середземномор’я, Угорщини та Далекого Сходу
утворювали умови, які сприяли розвитку бальнеотерапії. Гарячі та парові ванни були рекомендовані самими Гомером та Геродотом.
За останні часи людство багато спостерігало за лікуванням у гарячих ваннах і тому стало помічено, що жителі Фінляндії, Швеції, Норвегії, Японії дуже широко застосовують такі ванни.

Ванну нагріваємо до температури в 42 градуси за Цельсієм. Змочуємо тіло теплою водою та посипаємо дрібною сіллю Сиваш разом з обличчям та волоссям. Далі необхідно залізти в поліетиленовий мішок, з головою занурившись як у шкарпетку, але залишити щілину щоб можна було дихати. При цьому рукав з поліетилену має сягати 4 м. завдовжки. Кінець рукава поміщаємо за ванною і занурюємо тіло у воду. Таким чином вода буде виконувати роль гарячої ковдри. Гріємося від 5-и до 20-и хв.

Так, процедура не є простою, а тому її ніяким чином не замінять відвідування саун та лазень, оскільки вони не здатні надати такого ефекту.
Сама ж гаряча вода буде нагрівати тіло та підвищувати його енергетику. Такі лінії називаються життєвими (вуглецевими) і вони здатні
пронизувати все тіло. Саме при такому нагріванні клітинна роботоздатність, особливо тих, що знаходяться в шкірі, збільшується в рази,
виштовхують токсини, які накопичувались, але після цього знову починають всмоктувати, але вже не токсини, а сіль, так як навкруги всього
тіла буде сіль. Під час такої процедури відбувається інтенсивне потовиділення, яке спричиняє сильне розчинення надлишкових клітин
організму.  Рекомендовано час прогріву збільшувати поступово, таким чином щоб відчуття були комфортні.

Полоскання ротової порожнини.

Здорова ротова порожнина – це здоровий кишково-лунковий тракт, де власне і полягає початок перетравлювання їжі. Дослідження показують, що у тварин, які живуть у морях та океанах зуби зовсім не хворіють і не болять, оскільки сам матеріал зуба не має клітинної структури і тому зуби фактично сформувались з кристалічних речовин, для яких сприятливим середовищем являється морська вода.

Якщо щодня полоскати рот морською солоною водою перед сном, можна забути про такі хвороби:

  • Карієс;
  • Зубний біль;
  • Підвищена чутливість зубів до холодного або гарячого.

Рецепт: Одна чайна ложка морської солі на стакан води – це стане розчином для того щоб полоскати ротову порожнину перед сном. Ще рожеву сіль Сиваш можна застосовувати і для кулінарії за смаком.

Протипоказання: 

Тромбофлебіт з нахилом до рецидиву та наявність хронічної ниркової недостатності. Необхідно зберігати в сухому місці як найдалі від джерел променів тепла.

Це Крафт рекомендує перед тим, як застосовувати продукцію Сиваш, ознайомитись із методиками застосування та загальними рекомендаціями. Також радимо Вам більше дізнатись про методику лікування і в косметичному напрямку.