Ми – родина Поколенків – Наталя, Дмитро та Марія. У 2019 році ми заснували у Костянтинівці, що на Донеччині, майстерню сувенірів “WoodLike”. Ми створили її на тому місці, де сто років тому прадід Дмитра теж мав свою справу – виготовляв дзеркала та багети до них.

Майже чотири роки ми виготовляємо сувеніри з деревини, які береш до рук і відчуваєш тепло. Ми хочемо, щоб наші вироби люди везли з Донеччини як подарунки додому, на згадку про наш край.

Через війну росії в Україні навесні 2022 року ми змушені були залишити рідну домівку, але ми забрали із собою усе обладнання з майстерні. І зараз, у Києві, ми продовжуємо займатися своєю справою. 

Ми називаємо себе соціальним сімейним бізнесом. Частину прибутку ми віддаємо грошима або нашими виробами тим, хто сьогодні наближає Перемогу. Ми підтримуємо волонтерські збори для підрозділів ЗСУ, також допомагаємо розмовному клубу “Файно”, який переїхав з Краматорська до Бережан на Тернопільщині, реалізовувати культурні ініціативи. Ми віримо, що одна людина небагато може, але разом ми стаємо непереможною нацією, яка здатна на великі справи. 

Ми цінуємо те, що люди роблять руками, адже такі вироби завжди теплі, у них відчувається душа. Для нас також важлива екологічність, тому використовуємо натуральні матеріали у своїй роботі. 

Наша гордість – мапа-пазл України під вишивку, де усі регіони туляться одне до одного, усі різні, але усі разом. Ми віримо, що так і буде. Тож у 2023-2024 роках будемо докладати усіх зусиль, щоб наближати нашу Перемогу. 

А ще ми хочемо знайти партнерів у Європі та США та вийти на закордонні ринки. Перші продажі ми вже маємо – наші вироби поїхали до Франції та США. Мистецтво маленьких кроків дозволить нам наближати нашу мету та обов’язково втілити її у життя!

Підтримка мікровиробників та ремісників реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні  (https://www.facebook.com/usdos.ukraine). Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

 

Автор: Ірина Шаталова