Тільки на Херсонщині є аж три виробники натуральних вин, тому ми вважаємо що саме вино – сакральний напій для Півдня України. Саме тут – потрібні ґрунти з вапняком, котрі зігрівають грона і дають потрібні елементи, і тут 47 географічна паралель. На цій же паралелі у Франції – регіони Бордо і Коньяк.

Херсонщина має давню культуру вирощування винограду та виробництва вин. Коли ще тут були піски і пересувні піщані ґрунти, сюди приїхали швейцарські колоністи аби закласти власні виноробні господарства. Приїхали вони з Одещини, а до того мігрували на Україну через низьку вартість земель. Ми ще обов’язково напишемо повну історію як колоністи виснажливо боролися з пісками і славетні імена Таврії.

Сьогодні ЦЕ КРАФТ наразі має домовленості про співпрацю з сімейним фермерським господарством “Курінь” і готуємо позиції для сайту-магазину. Локальний продукт, 100% місцева сировина і місцеве виробництво – з українських щедрих ланів. Обирайте вина у розділі “Крафт-пиво та вино” (клацніть тут) у нашому магазині.

А ви любите сухі вина? Ми – тільки сухі 😊